17 Firefox плагінів для веб-дизайнерів і розробників

283

З упевненістю можна сказати, що Firefox найпопулярніший браузер серед веб-дизайнерів і розробників. Одним з провідних чинників, які роблять Firefox кращим браузером над іншими, це його величезна бібліотека плагінів і розширень. Серед цього списку доповнень, є і плагіни для веб-дизайнерів і розробників, і при їх використанні, робота відбувається на багато продуктивніше і злагоджено.

Давайте поглянемо на ці 17 плагінів які я вам раджу поставити у себе.

CSS Перегляду

Як часто зайшовши на якийсь сайт, ми помічаємо цікаві трюки CSS, які нам сподобалися, і хочемо знати як їх зробили? З допомогою цього розширення ви можете переглянути ці CSS властивості.

Palette Grabber

Це розширення створить колірну палітру яку потім експортує в різні графічні редактори, включаючи Photoshop, Paint Shop Pro, та інші.

Measure It

Це розширення дає вам можливість зробити будь-які виміри, веб сторінки , що б отримати дані у точках по висоті і ширині показники температурного сторінки

Window Resizer 1.0

Розширення дуже зручно для тестування різних розмірів екрану і роздільної здатності монітора. Воно швидко і якісно змінює розмір вашого браузера так, що ви можете перевірити, як веб-сторінка виглядає у всіх стандартних розмірах резолюції. Підтримує всі основні дозволи екрану від 640 ? 480 до 1600 ? 1200.

Web Developer 1.1.8

Розширення Web Developer додає меню і панелі інструментів в браузері з використанням різних інструментів веб-розробника.

Firebug

Firebug інтегрується з браузерами Firefox, щоб чудово збагатити інструментарій розробника. Ви зможете редагувати, налагоджувати і досліджувати CSS, HTML і Javascript наживо, на будь-який веб-сторінці.

SeoQuake

Розширення, яке спрямоване на тих, хто піклується про пошукової оптимізації та просування веб-сайту. Seoquake надає різні параметри SEO «на льоту» і зберігає їх для майбутньої роботи

Page Diff

Це розширення дозволяє веб-розробників і дизайнерів, щоб побачити HTML-код (текст) відмінностей між веб-сторінками, які можуть допомогти у встановленні кодування порушень.

IE Tab

IE Tab — розширення Firefox, створене для перегляду сайтів, які можуть бути коректно відображені тільки в Internet Explorer, наприклад, використовують елементи керування ActiveX або «розширення» стандарту HTML від Microsoft, у вікні браузери Mozilla Firefox, Flock, Mozilla Suite та SeaMonkey. Для відображення сторінок використовує движок Internet Explorer замість Gecko

All-пн-ключ

All-пн-ключ — розширення Mozilla Firefox, що дозволяє додати на будь-яку сторінку користувальницький JavaScript, записаний у форматі цього розширення.

Codetch

Codetch — редактор коду написаний на XUL.На даний момент у ньому немає навіть підсвічування коду, натомість є ідеальний WYSIWYG-редактор на движку firefox’у. Можна розділити вікно на 2 частини, в одній код, в іншій перегляд в реальному часі. Присутній дерево файлів.

FireFTP

FTP клієнт для Mozilla Firefox. FireFTP вільний, безпечний і багатоплатформовий клієнт ftp для Mozilla Firefox, який забезпечує легкий доступ до серверів ftp.

Platypus

Platypus є розширення Firefox, яке дозволяє редагувати веб-сторінки за допомогою браузера — «What You See Is What You Get» — і потім зберегти ці зміни.

FireShot

FireShot — це доповнення до браузера Mozilla Firefox, яке дозволяє створювати скріншоти відкриваються сторінок.
На відміну від інших засобів подібного роду, це додаток надає в розпорядження користувача цілий ряд інструментів для редагування скріншота і додавання графічних і текстових анотацій. Подібна функціональність буде корисна для веб-розробників, тестерів і редакторів.

Aardvark

Aardvark це потужна і проста у використанні утиліта для вибору елементів і виконання різних дій з ним. Включено у багатьох речах він може зробити є; очищення сторінку для подальшого друку, для створення сторінок більш зручним для читання, а також для аналізу структури сторінки.

Color Zilla

ColorZilla неймовірно простий і дуже корисний плагін для Firefox. Якщо у вас ніколи не було часу, щоб визначити, які кольори використовуються на веб-сторінці, ColorZilla є ідеальним інструментом для цього.

Font Finder 0.5 c

З допомогою цього розширення ви можете виділити будь-який текст на сторінці, а потім клацніть правою кнопкою миші натиснути на «Font Finder, щоб отримати всю інформацію про шрифт.