Финстрип або працюй тихо

458

Финстрипы в останні час захопили блогосферу. Майже кожен хто веде блог про заробіток в інтернеті, просто вважає своїм обов’язком відзвітувати перед блогосферою за місяць роботи. Це повальне захоплення стриптизами не залишило байдужим нікого. Багато переробили свої блоги і тепер замість регулярних постів, багато блогери публікують раз в місяць пост про своє фінансове становище справ. Блогери стверджують, що такі публікації мотивують інших блогерів до роботи, показуючи їм, що можна зробити за місяць роботи.

Особисто моя думка, що дані финстрипы нічого не дають і не несуть жодної корисної інформації для оточуючих. Адже самі подумайте, ну кому цікаво дивитися на графіки і цифри не знайомих вам людей? Погоджуся, що ми всі цікаві люди, і хочемо знати скільки в мережі заробляє той чи інший вебмастер. По цьому багато чекають кінця місяця, що б прочитати черговий финстрип і написати в коментарі до посту, що то типу, супер, молодець, а я ось тільки починаю заробляти.

Ну а тепер давайте серйозно. Скільки з вас повірять в те, що я заробляю на місяць 4,500$, на продажу посилань, рекламі, фрілансі, партнерках і рефках? Звичайно, ви можете сказати, а де ж графіки? Не питання, регаюсь вже в популярному для багатьох сервісі і напишу туди всі цифри. Не повірите, так як я ні разу ні де не обмовився про це. А якщо б кожен місяць писав би, то повірили б?

До чого я це?

Та до того, що будь-хто може написати у себе на блозі, що рубає стільки грошей в місяць, що вже складати не куди. Продає і купує сайти, кидає їх в Сапу і працює по 25 годин на день. Але хто реально говорить правду, а хто ні? Ви думали про це коли читаєте черговий финстрип? Ми з вами не знайомі, опинилися по різні сторони моніторів і континентів, місто і країн. Я можу писати все, що завгодно і тільки я буду знати правду, а ви слухаєте це кожен місяць знову і знову і свято вірите в те, що саме стільки, а може і більше можна заробити.

З іншого боку, чи потрібен такий стриптиз блогосфері? Навіщо публікувати ваш дохід і давати людям його коментувати. Лестити собі самому? Опублікувавши пост чекати, коли вас почнуть хвалити і захоплюватися вами? Бачили скільки питань, ось тільки фіг на них хтось відповідь. Так як половина хом’ячків, почне доводити, що це заздрість тим, хто так заробляє. А ви бачили цей заробіток самі? Чи може з вами вебмастер поділився?

Хлопець 17 років заробив 100,000 рублів і це не межа! Та хоч 15 років, але корисна нам така інформація? Для чого вона нам?

Особисто я думаю, що серйозний вебмастер працює і заробляє в інтернеті ні коли не покаже і не розповість про свої доходи в мережі. Так як йому зовсім нема чого ділитися з нами своїми доходами. А от інші, які змогли заробити в інтернеті 1000$, будуть писати цілі пости з графіками і пишатися тим, що є.

Працювати треба тихо, панове вебмастера, навіщо писати і говорити багато. Що б потім бідкатися в Твіттері або на блозі, що хтось настукав в Яндекс на сітку ГС і всі разом забанили. Це смішно, писати скрізь, що серйозний вебмастер з купою знань і заробітком на місяць, втратив всі сітку сайтів. А що вебмастер не знав, що палити проекти-це погано?

Маячня це все. Жодної мотивації дані пости не несуть. А тільки шкоду! Побачивши такий финстрип, школяр біжить створювати свій сайт, краде контент щоб заповнити його постами, купує прогін, отримує тиц 10 і додає сайт в Сапу. Починаючи гендлювати посиланнями. А інтернет отримав ще один ГС, а школяр дохід у 100$, якщо до кінця місяця Яндекс не відправив його сайт в баню. А потім вебмастера стогнуть, що теми всі спалені, ніша забита, заробітку немає, на форумах школота, коротше працювати стало важко. НУ а як ви хотіли, піпл схавав ваші финстрипы і пішов по ваших стопах.

Не потрібні блогосфері финстрипы, не треба випендрюватися цифрами реальність яких ні хто не знає, а багато хто взагалі під сумнівом. Працювати треба тихо! Не палити свої проекти, не публікувати звіти.

Ну а ви як думаєте, чи потрібні финстрипы? Чи це піар? Що ви вибираєте: Финстрип або працюй тихо?