5 способів підвищити PR вашого блогу

395

Pagerank (PR) є одним з найбільш важливих факторів для вашого блозі. Він визначає, наскільки популярний ваш блог, а також багато інших блогів посилаються на нього. Я пропоную вам спробувати 5 способів, які допоможуть вам наростити PR вашого блогу, а так само збільшити трафік на ваш блог.
Чим більше посилань на сторінку, тим вона стає «важливіше». Крім того, вага сторінки визначається вагою посилання, переданої сторінкою. Таким чином, PageRank — це метод обчислення ваги сторінки шляхом підрахунку важливості посилань на неї. PR є одним з допоміжних чинників при ранжируванні сайтів в результатах пошуку.
Слід зазначити, що PageRank — це параметр відноситься до кожної окремої сторінки, але не всього сайту в цілому. На одному сайті можуть знаходитися сторінки з різним PageRank.

І так не зрозумівши багато що таке PageRank і як він працює, приступимо до його підняття на вашому блозі.

1. Коментуємо блоги. Так так, саме коментуємо, а не спамим! Якщо будете спамити, то швидше за все, якщо коментарі на блозі перевіряються вручну, то будьте впевнені що ваш спам-коментар буде видалено.
Якщо в день ви залишите 20 різних коментарів на різних блогах, це вам дасть 600 посилань на ваш блог в місяць. Всього лише 30 хвилин грубо кажучи такої «роботи» в день, безумовно підвищить трафік на ваш сайт вже через кілька місяців.

2. Додавайте ваш блог в різні каталоги. Так само останнім часом у багатьох блогерів увійшло в моду створювати свій рейтинг блогів. Не лінуйтеся, слідуйте за цією модою, і додавайте свій блог в такі рейтинги. Шкоди вам це не принесе, а лише користь. Звичайно багато хто скаже, що каталоги і соц. закладки вже не дають такого результату як раніше, але це і не важливо, важливо те, що ми як результат отримуємо зворотні посилання на наш блог.

3. Гостьові пости. Це теж своєрідний трафік і PR на ваш блог. Пишемо унікальний пост, публікуємо його на блозі з високим PageRank, не забувши в тексті поста залишити посилання на ваш блог, і як бумеранг назад отримуємо цільову аудиторію яка прийде на ваш блозі за посиланням. Знову таки, що ми отримуємо так це трафік на наш блог і так само посилання і її «вага» яку нам передає блог з високим PageRank.

4. Обмін посиланнями з іншими блогами, з високим PR . Ось саме тут головне не захоплюватися, так як Google враховує не всі посилання. Деякі посилання можуть не тільки не враховуватися, але і негативно позначитися на ранжуванні сайту, що посилається (такий ефект називається поисковой пессимізації). Google розуміє, що блогер не в змозі вплинути на вхідні зовнішні посилання, але повністю контролює витікаючі посилання зі свого сайту. Тому посилання на сайт не можуть пошкодити йому, але посилання з сайту — можуть. Слід уважно ставитися до сайтів, на які ви посилаєтеся. Наприкінці такі посилання можуть обнулити ваш PageRank. І таких прикладів обнулення можна знайти досить багато блогери на це обпеклися. Подейкують що вже дуже Google не любить тих хто працює з Сапою, але на скільки це вірно, я не знаю і не беруся стверджувати, так як сам з цим сервісом не працюю.

5. DMOZ
Давно вже не секрет, що наявність сайту у Відкритому Каталозі дає пристойний приріст PR. Питання тільки в тому, як туди потрапити. Тут мудрувати особливо не доводиться. Чим якісніше ресурс, тим більше ймовірність, що він туди потрапить. Якщо ви думаєте, що ваш сайт дуже гарний і гідний бути в каталозі, надсилайте заявку і чекайте результатів.

А які пункти ви можете додати?

—–

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі