Адаптуємо блог під мобільні пристрої

387


Мобільна індустрія розвивається величезними темпами. Що в свою чергу змушує власників сайтів та блогів, адаптувати свої проекти для перегляду на різних мобільних пристроях. Багато людей під час відряджень або поїздок за кордон не беруть собою комп’ютери, але, що у них є, так це їх смартфони.
В наші дні тепер ні кого не здивуєш такими телефонами як iPhone, Palm Pre, або Android. Мільйони людей використовують ці смартфони кожен день.

Дані пристрої це величезний цільовий ринок і ви просто зобов’язані бути частиною його. У цьому пості я хочу сказати вам, що б повинні переконатися в тому, що ваш блог можна переглядати на мобільних телефонах і різних планшетки типу iPad.

Існують різні плагіни які можуть вам допомогти адаптувати ваш блог в мобільну версію.

Якщо ви хочете швидко і безкоштовно «переробити» в ваш блог в мобільну версію, то як кажуть Google вам в допомогу. Внесіть в адресний рядок браузера наступну адресу:
http://www.google.com/gwt/n
Даний спосіб допоможе вам оптимізувати ваш блог в мобільну версію. Єдиний мінус, що процес займає багато часу, а точніше він повільний.
Тепер давайте розглянемо, плагіни для wordpress.

1. MobilePress

Безкоштовний WordPress плагін, який перетворює ваш блог мобільного дружніх блог, при перегляді його на мобільному телефоні. MobilePress також дозволяє створювати власні мобільні теми для різних портативних пристроїв і мобільних браузерів, таких як iPhone, Opera Mini і Windows Mobile.

2. WordPress Mobile Edition

WordPress Mobile Edition являє собою плагін, який показує інтерфейс блогу для мобільних пристроїв, коли відвідувачі заходять на ваш сайт з мобільних пристроїв.

3.WordPress Mobile Pack

WordPress Mobile Pack є повним набором інструментів, щоб допомогти мобілізувати ваш блог WordPress.
Він включає в себе мобільний перемикач для вибору теми залежно від типу користувача, який перебуває з візитом на вашому блозі, вибір мобільних тим, додаткові віджети, пристрої адаптації та мобільний панель керування, для того щоб редагувати сторінки блогу чи написати нове повідомлення.

4. Wetomo WordPress to Mobile

Цей плагін визначити модель мобільного телефону і потім відправляє їх на m.tailmaster.com через проксі для відображення мобільного оптимізованої версії сторінки вашого блогу.

Сподіваюся вам сподобався цей пост. Якщо вам знайомі ще якісь плагіни пиши про них в коментарях і я їх обов’язково додам в цей список.

Було б цікаво дізнатися, а ваш блог адаптований під мобільну версію?