Цікаві люди: KUZEN

339

Черговий учасник рубрики «Цікаві люди» сьогодні Кузнєцов Олександр він же KUZEN. В свій час вів відмінний блог, передплатником якого особисто я був багато часу, потім KUZEN пішов з онлайну на не дуже тривалий час. І повернувшись назад, відкрив новий цікавий блог який розвивається з кожним днем, залучає нових, а так само старих відвідувачів цікавими унікальними статтями.

KUZEN був одним з перших, хто надіслав свої відповіді на шість легких питань для рубрики. З якими зараз ви шановні читачі зможете ознайомитися.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Hi, my name is Alexa… тьху, забув перемкнути розкладку… Всім привіт, за паспортом я Олександр Кузнєцов, але всі звуть мене KUZEN.

У житті займаюся тільки тим, що мені подобається, і умудряюся ще за це і гроші отримувати. Вся моя діяльність, протягом останніх 10 років, нерозривно пов’язана з інтернетом, програмуванням і дизайном. Все своє свідоме життя працював на себе і обзываюсь модним нині слівцем «Фрілансер», правда маю досвід і оффлайновой роботи в 2-х компаніях, у кожній з яких пропрацював по 1.5 року, потім набридло і я повернувся до звичного для себе, фрілансу.

Ось невеликий список того, чим я займаюся:

1. Дизайн, верстка та програмування сайтів

2. Різного роду поліграфія, починаючи від дизайну візиток і закінчуючи версткою макетів, плакатів і рекламних білбордів

3. Пошукова оптимізація, SMM, SMO і все в цьому дусі (тільки для своїх проектів і проектів своїх знайомих)

4. Створення сайтів, презентацій, ігор і десктопних додатків на Flash/Flex і ActionScript

5. В останні 3-4 роки активно займаюся блогами, їх створенням, популяризацією та монетизацією

Всі свої думки щодо заробітку в мережі і блогінгу висловлюю у своєму новому блозі Kuzen.RU (раніше писав в ctrlc.ru, але сформована життєва ситуація змусила його продати). Активно спілкуюся в Twitter з цікавими людьми, а паралельно популяризую свій основний блог.

Крім блогу у мене є ще достатньо багато сайтів, які, на жаль, у даний момент або не оновлюються, або перебувають у зародковому стані, але я вже склав план реанімації всіх своїх проектів, і кожен місяць буду воскрешати або створювати новий проект, про який буду повідомляти в своєму блозі.

Я відкритий для спілкування людей і завжди готовий допомогти порадою чи ділом, якщо це стосується роду моєї діяльності, а питання задаються чітко і по суті.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).


Ось моє робоче місце. Як видно на фотці, я люблю, коли немає нічого зайвого. Я віддаю перевагу продукції Apple, бо для мене дуже велике значення має не тільки продуктивність ПК, але і його зовнішній вигляд, який доставляє мені естетичне задоволення від роботи за ним. Основною робочою машиною у мене є 24-х дюймовий iMac з 4Гб оперативы, c двоядерним проців 3.06 Ггц, жорстким диском на 500 гб, плюс зовнішній жорсткий диск WD на 1Тб. До нього так само до купи додається бездротова гарнітура Jabra, яку я використовую виключно для спілкування в Skype і МФУ HP PhotoSmart C4583, який служить мені принтером та сканером. Півроку тому в мене з’явився iPad, без якого я вже не уявляю свого повсякденного життя, нічого геніального і простого у світі не існує. За кадром залишилося шкіряне крісло з ІКЕА, яка вірою і правдою служить мені вже майже 6 років. Є ще MacBook Pro, але їм я практично не користуюся після появи у мене ipad ‘ a.

3. Чому саме дана комплектація?
Дана комплектація мені підходить за всіма параметрами, починаючи від продуктивності і закінчуючи зовнішнім виглядом. Правда залізо трохи застарою вже стало, так і хочеться вже дисплейчик побільше, так що до свого ІН планую зробити собі подарунок і купити новенький 27-ми дюймовий iMac, ось тільки поки не впевнений що зберу за 3 місяці зайві 130-140К. Для веб-дизайну, програмування та поліграфії iMac підходить як не можна краще. Величезним його плюсом є абсолютна безшумність і мінімум місця, яке він займає.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

У повсякденній діяльності я використовую величезна кількість програм, які знаю на дуже високому рівні, бо працюю з деякими з них понад 10 років. В мій арсенал насамперед входить пакет програм від Adobe і ще кілька десятків додаткових утиліт. Ось деякі з програм, які я використовую найчастіше:

1. Adobe Photoshop для веб-дизайну, бо самий зручний і багатофункціональний графічний редактор

2. Adobe Illustrator, для поліграфії і створення векторної графіки

3. Adobe InDesign, для вертки макетів різних книг і журналів, в тому числі і в електронному форматі

4. Adobe Flash, створення сайтів, презентацій, ігор і десктопних додатків

5. Adobe DreamWeaver, для програмування і верстки сайтів

6. Adobe Soundbooth, для обробки звукових файлів

7. Adobe AfterEffects, для обробки відео і створення спецефектів

8. AdvancedWebRanking, для відстеження позицій сайтів в пошукових системах

9. CS Yazzle, для аналізу сайтів

10. Всі найбільш популярні браузери і IETester для перевірки верстки сайтів

11. Ряд додатків, які дають можливість зручного спілкування по ICQ, Skype і тд

12. Всілякі допоміжні дизайнерські утиліти для роботи зі шрифтами, кольором і тд

13. Кілька FTP клієнтів у залежності від того з віндою я працюю або під макосью

14. Три десятки програм для iPad, який перейняв на себе купу функцій, які раніше виконувалися на iMac

15. І т. д.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Як вони це роблять, я не знаю, але з усіма поставленими завданнями справляються на ура ?? Власне з цього я ними користуюся!

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.
Послуги я, безумовно, надаю і стосуються вони все, що я описав вище, крім SEO, бо їм я займаюся тільки для себе і хороших знайомих, які не випарюють мені мозок при черговій зміні алгоритму ПС і якимсь просіданням позицій. А так беруся за будь-яку запропоновану роботу, яка входить в сферу моєї компетентності. Мої послуги не найдешевші, бо я вже давно не студент і знаю собі ціну. Клієнтів ніколи не шукав, але в одному з наступних своїх проектів я чітко сформулюю свої пропозиції по розробці деяких товарів.