Макет: iPhone 5

386

Сів як завжди за фотошоп і вирішив намалювати макет для сайту про iPhone 5. У цьому макеті, не багато відійшов від стандартів і це може багатьом не сподобається. А саме повністю відмовився від сайдбара і саме основне переніс в футер. Звичайно ж, у багатьох відразу постане питання: Навіщо він так зробив?

Пояснюю, в цьому макеті я вирішив зробити більший акцент на сам текст постів і що б відвідувачу такого сайту нічого не заважало в процесі поглинання інформації про самому затребуваному гаджеті останніх років. Макет повністю присвячений iPhone 5, з цього і реклама у вигляді банерів яку я дозволив собі додати в сам макет, тієї ж тематики. Так само на внутрішній сторінці, я дозволив собі додати праворуч місце під тематичну рекламу інтернет-магазину, який спеціалізується на продажу телефонів iPhone 4 і iPhone 3GS.

Так як макет приурочений до швидкого виходу iPhone 5, вважаю, що знайдуться кмітливі вебмастера, які із задоволенням куплять цей макет. У макеті використовувався стандартний набір шрифтів. Лого малював сам. У самому верху, можете помітити слайд-меню. Яке легко може замінити віджет з сайдбара під назвою популярні пости, приклад показаний на внутрішній сторінці.

Головна сторінка:

Макет: iPhone 5

Внутрішня сторінка:

Макет: iPhone 5 внутренняя страница

[adsense]
Нагадаю, що цей макет, як і всі інші макети з мого портфоліо, продається.

Ціна макета: 120$