Пошукове просування або за що платяться гроші

428


Пошукове просування сайту – це дуже складний процес , так як пошукові системи постійно вносять зміни в алгоритм своєї роботи, відстежити які можливо тільки досвідченим шляхом і глибоким аналізом результатів. Результати пошукової видачі залежать від великої кількості різноманітних факторів, знання всіх їх – вже є чимось фантастичним. Зазвичай оптимізатори оперують кількома часто абстрактними факторами, значущість яких змінюється зі зміною алгоритму.

Вартість просування, в першу чергу, залежить від конкуренції по заданому запиту. Чим більше бажаючих бути в топі пошукової видачі і чим більше вони готові на це витрачати, тим дорожче буде просування сайту. Якщо визначити кількість претендентів на топ нескладне завдання, то ось точно визначити їх бюджетів неможливо. Правильно оцінити, саме, оцінити, а не визначити, бюджети конкурентів під силу тільки виходячи з досвіду і професійних навичок оптимізатора.

Як видно з вищесказаного, однією аналітичної роботи у оптимізаторів вистачає і найбільш важливим фактором, що впливає на результат роботи оптимізатора, стає його досвід і професіоналізм.

Купуючись на найдешевша пропозиція недосвідчених оптимізаторів, ви ризикуєте втратити час і гроші, а що ще гірше можете загнати свій сайт під штрафні санкції з боку пошукової системи за застосування «чорних» методів розкрутки. «Вивести» сайт з-під таких санкцій дуже складно.
Як то мені на пошту прийшов лист з пропозицію за 100$ мій блог готові вивести в топ пошукових систем по 20 запитам! Я навів не багато довідки, дізнався у розуміючих оптимізаторів, що тільки бюджет одного запиту, який я хотів би вивести в топ без урахування роботи самого оптимізатора становить 300$! Так як сам запит вийшов дуже конкурентним і багато хто хотів би бути за таким запитом опинитися в топі пошукових систем. Висновок виходить такий, що якщо запит конкурентний, то пропозиція низької ціни найчастіше говорить про недосвідченість і не професіоналізмі оптимізатора.
На приклад компанії, які професійно надають послуги з просування сайтів, перед тим як безпосередньо приступити до просування, виконують ряд робіт, спрямованих на оптимізацію сайту та підвищення його популярності в цілому.

Це цілий комплекс робіт, який складається з наступних кроків:

1. Аналіз сайтів конкурентів і їхніх рекламних компаній;
2. Складання семантичного ядра сайту та початковий підбір найбільш ефективних цільових запитів, відповідних бюджету;
3. Аналіз сайту, з метою пошуку і усунення помилок;
4. Оптимізація текстів та коду сторінок сайту під пошукові запити і вироблення рекомендацій щодо наповнення сайту;
5. Реєстрація сайту в безкоштовних «білих каталогах;
6. Покупка постійних рекламних місць на сайтах блогах та реєстрація в платних каталогах;
7. Оренда рекламних місць на головних і внутрішніх сторінках різних ресурсів.

Крім щоденної аналітичної роботи оптимізатори, щотижня, а точніше кожен раз при оновленні пошукової видачі в пошукових систем, проводить наступні роботи:

1. Аналіз результатів виконаної роботи;
2. Корекцію рекламних майданчиків, орендованих під оголошення (посилання);
3. Корекцію текстів рекламних оголошень (посилань);
4. Коригування списку ключових слів в залежності від їх ефективності;
5. Корекцію, а іноді і написання нових, текстів для сайту.
Обсяг роботи, який лягає на плечі оптимізаторів-професіоналів, дуже великий. Щодня їм доводиться переробляти тисячі рекламних майданчиків та оголошень. Звичайно, існує певний інструментарій, який істотно спрощує роботу, але його наявність лише дозволяє виконувати більший обсяг робіт для досягнення більш високого результат і є всього лише інструментом в руках професіонала.

А які суми ви витрачаєте на просування ваших проектів? Просуваєте їх самі, або за вас це роблять профі?

[adsense]