Apple більше не зможе заважати розробникам додатків додавати сторонні методи оплати

49

Схоже, що судова справа epic games проти apple нарешті підійшла до кінця. Швидше за все, результатом не буде повністю задоволена жодна зі сторін конфлікту, який почався ще в серпні минулого року. Окружний суд в штаті каліфорнія відмовився визнавати apple монополістом, як цього бажали юристи epic games. Однак практика заборони для розробників додатків додавати сторонні методи оплати, якої apple дотримувалася довгі роки, визнана антиконкурентною.

Тепер компанія з купертіно більше не зможе заважати розробникам обходити 30%-ву комісію app store, додаючи посилання на оплату через зовнішні сервіси. Рішення суду набуде чинності після 90 днів. Швидше за все, це призведе до того, що в іграх і додатках на ios крім стандартного способу оплати, стануть з’являтися і альтернативні, де кінцева ціна може бути знижена.

Після такого рішення суду стає ще цікавіше, чим закінчиться аналогічна справа epic games vs google. Однак ситуація там дещо відрізняється, так як google ніяк не перешкоджає установці сторонніх магазинів додатків, в яких можуть бути не мають ніякого відношення до google системи оплати.