Автори genshin impact оголосили конкурс на честь річниці гри. Фанати незадоволені

21

Не кожній грі вдається так зачепити аудиторію, як це вийшло у genshin impact. Реліз китайського умовно-безкоштовного хіта відбувся майже рік тому, і з тих пір пригодницький екшен обзавівся гігантською фан-базою по всьому світу. Автори вирішили відзначити ювілей по — особливому-але щось пішло не так.

Студія mihoyo оголосила про початок творчого конкурсу-взяти участь у ньому може кожен. Зрозуміло, без подарунків нікого залишати розробники не збиралися: в нагороду за різні малюнки, косплей, красиві скріншоти і відео вони вирішили подарувати особливо талановитим геймерам внутрішньоігрові предмети і гаджети, в тому числі iphone 13 pro max, airpods, ipad. Шанувальників це не влаштувало.

Багато фанатів визнали призовий фонд відверто дивним — нагороди в багатьох номінаціях, на їх погляд, не відповідають витраченим на створення контенту зусиллям, а метод випадкового відбору гарантує, що найцінніші речі (на зразок горезвісних ipad і iphone) роздадуть не по заслугах, а просто як пощастить. На думку користувачів, китайська компанія заробляє достатньо грошей, щоб на честь річниці вручати людям цінності за просто так.

Підсумок закономірний: після хвилі претензій і обіцянок деяких особливо затятих геймерів покинути genshin impact команда mihoyo вже видалила сторінку нещасливого конкурсу. Судячи з усього, правила збираються переглянути. Час на це ще є: прем’єра гри відбулася, нагадаємо, 28 вересня 2020 року.