Додаємо Favicon в блозі.

435

Гуляючи по інтернету, ви напевно часто помічали, що зайшовши на якийсь блог або сайт, можна побачити в адресному рядку зліва маленьку картинку. Це і є Favicon.
Для початку давайте розберемося, що таке Favicon.
Favicon-це маленька картинка розмір якої не перевищує 16px на 16px. Як правило Favicon стає лого сайту. Так що якщо у вас красиве лого сайту, і досі немає Favicon’а, то саме час його зробити. Все що вам треба це просто зменшити лого вашого блогу до розмірів 16 на 16 пікселів.

Якщо ви виявите, що ваш логотип занадто складний, щоб зменшити його до 16px за 16px, спробуйте використовувати самі пізнавані елементи лого, і використання їх в якості вашого Favicon’а. Ви можете використовувати Adobe Fireworks і Adobe Photoshop для зменшення рамер лого, а так само для створення своєї картинки для адресного рядка. Ну а для зовсім лінивих, ви можете використовувати онлайн генератори.
Favicon повинен бути створений в одному з трьох можливих форматів зображень: ICO (Windows Icon), GIF (Graphics Interchange Format) або PNG (Portable мереж Graphics). Найкраще вибирайте формат ICO, так як він підтримується всіма браузерами.

Тепер безпосередньо перейдемо до додавання Favicon’а на ваш блог.

Додаємо Favicon блоги на WordPress.

01.Йдемо в Appearence -> Editor

02. Потім вибираємо Header.php і додаємо код в кінці і натискаємо Update File або Save.

А ось і сам код:

[sourcecode language=’html’]