Безкоштовна пробна версія riders republic на пк буде доступна 12 жовтня

10

До релізу багатокористувацького спортивного симулятора riders republic залишається зовсім небагато, а тим часом розробник ubisoft вирішив ще раз дати шанс гравцям безкоштовно позмагатися з друзями та іншими геймерами в різних масивних заїздах.

Завтра, 12 жовтня з 10:00 по мск, користувачам пк через ubisoft connect відкриється доступ до безкоштовної пробної версії майбутньої гри, в яку будь-який бажаючий зможе зіграти протягом доби (24 годин), тобто сервери відключать вже на наступний день, 13 жовтня. До слова, щоб не витрачати час на завантаження, гравці вже зараз можуть завантажити клієнт.

Тому якщо у вас не вийшло взяти участь в минулих бетах і хочеться ближче дізнатися цей спортивний симулятор, то не варто упускати таку можливість. Вам будуть доступні всі кар’єрні режими і масові заїзди з більш ніж 50 гравцями. Режим “versus” разом з tricks battle також будуть включені в пробну версію, дозволяючи всім бажаючим зіграти в них.

Реліз riders republic відбудеться 28 жовтня на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4, playstation 5 і stadia.

Pc play day is coming on october 12th! are you ready? here’s a reminder of your start time! #ridersrepublic #rrpcplayday pic.twitter.com/ncfy1zg0fz

— riders republic (@ridersrepublic)