Друга за величиною ліквідація коротких позицій з липня натякає на подальше зростання біткоіни

13

Нещодавно біткоіни вийшов на шосте місце за капіталізацією серед активів будь-якого роду в світі. У світлі зростання в останній тиждень це значення стає ще більше. В даний момент курс біткоіни становить близько $54000 і все ближче до $64000. Деякі технічні та фундаментальні фактори наводять на думку, що нинішнє значення не стане межею.

Sec поки не поспішає схвалювати фізичний біткоіни-etf, зате заснований на ф’ючерсах proshares bitcoin strategy etf з ймовірністю два до одного буде схвалений 18 жовтня. Ф’ючерси являють собою контракт між двома сторонами на покупку або продаж будь-якого активу в певний день за певною ціною. Подібні контракти торгуються на товарних біржах. Також ці контракти можуть продовжуватися. Etf є ще одним інвестиційним інструментом фондових бірж, що дозволяє відстежувати ціну активу або групи активів. Інвестори etf не володіють самим активом, але виграють від двостороннього руху його вартості. Можна шортити etf, навіть якщо не можна шортити сам актив. Біткоіни-etf на основі ф’ючерсів буде відстежувати ціну базових біткоіни-ф’ючерсів.

Чому біткоіни-etf має велике значення? шанувальники криптовалюта неодноразово закликали створити спеціальний etf для розширення охоплення і впливу біткоіни в світі фінансів. Це дозволить залучити нових інвесторів, яких зараз може відлякувати важка процедура покупки криптовалюта на біржах сумнівного походження. Etf позбавить від необхідності безпечно зберігати частки біткоіни для набуття доступу до цінових характеристик криптовалюта. Однак, біткоіни-etf на основі ф’ючерсів не дає можливості точно відстежувати базову вартість криптовалюта з урахуванням внутрішньої структури таких деривативів.

Можливо, свій внесок у недавнє зростання курсу внесли слова генерального директора і головного інвестиційного директора фонду сороса про те, що він володіє певною кількістю криптовалюта.