Як заробити школяру на блогах?

353

Кожен школяр хоч один раз, але замислювався про те, яким чином можна знайти додатковий заробіток. Гроші — це не просто «папірці», це справжня незалежність, яку хочуть отримати більшість людей на нашій планеті.
Розглядаючи випадки зі школярами, хочеться відзначити, що вони хочуть все і відразу, і це відразу ж «ламає» їх на перших етапах своєї роботи, коли реальних грошей в кишені просто немає.

На сьогоднішній день хочеться відзначити одну схему заробітку на блогах, яка постійно набирає популярність серед підлітків…
Навчаючись у школі, практично кожен учень отримує від батьків кишенькові гроші (наприклад: на обід). Ось з допомогою цих засобів можна отримати реальний результат!
Щоденно, у середньому, сучасний школяр отримує приблизно 50 рублів.

Підраховуючи кількість навчальних днів на місяць, можна відзначити 22 навчальних дня. Таким чином, спостерігаємо такі цифри: 22 (кількість днів) ? 50 (рублі) = 1100 рублів.

Кожен стикався з елементарної економією (просто не купував обід або ж брав з собою його з дому). Заощадивши ці гроші або хоча б половину (батьки жартувати з приводу економії всієї суми коштів не будуть), можна отримати непоганий «поштовх» для розвитку власного майбутнього мережевого бізнесу.

Маючи в активі 550 рублів, тобто половину отриманих грошей, можна починати замислюватися про те, куди їх вкласти з максимальною вигодою. Створення блогів – один з найпопулярніших способів заробітку в мережі! Головною унікальністю є те, що певних знань або навичок не потрібно. Створити блог або сайт сьогодні зовсім не так складно, як думає більшість людей. Для цього не потрібно знати мови програмування і бути начитаним «ботаніком», потрібно елементарне бажання і терпіння.

На другому пункті варто зупинитися, так як терпіння в даному випадку знадобиться в обов’язковому порядку (потрібно змиритися з тим, що заробити на наступний день роботи просто нереально, і всі виконані вкладення можуть «прогоріти», якщо робити елементарні помилки. Проте все ж більший відсоток школярів легко і просто справляються з даною схемою заробітку (якщо заробити хочеться вже на наступний день або навіть через тиждень, варто кинути цю справу, подорослішати, а потім знову повернутися до цієї схемою).

Дана схема заробітку з допомогою блогів ґрунтується допомогою бірж посилань і статей. Тобто, створивши і розкрутивши блог, далі піде етап монетизації (заробітку) за допомогою продажу посилань.

Гогетлинкс – найкраща біржа посилань для отримання великого доходу. Цей проект є якісним, досвідченим і найголовніше – дорогим (дозволяє заробити більше, ніж які-небудь інші конкуренти).

Для того, щоб потрапити туди, потрібно мати хороший Інтернет-проект:

  • Мінімальна кількість індексованих сторінок в Янедксе — 80;
  • Сайт повинен існувати не менше, ніж півроку (цифра велика, але в процесі роботи вона пройде набагато швидше, ніж думає сам блогер);
  • Мінімальний тематичний індекс цитування (популярність сайту в Яндексі) має становити 10;

Всі цілі абсолютно здійснимі, тому потрібно лише настроїтися на сам процес
роботи.

Початкове інвестування заощаджених школярем грошей

Перше і головне, що знадобиться блогу з перспективою заробітку — це хостинг і домен. Розглядати безкоштовні платформи і конструктори немає сенсу, так як в цьому немає ніякого реального майбутнього.

Підбираємо хостинг:

  • 1 Гігабайт вільного місця;
  • можливість утримання на хостингу не менше, ніж 5 сайтів одночасно;
  • необмежену кількість трафіку;
  • необмежена кількість баз даних;

З цими критеріями легко і просто може впоратися хостинг Бегет, який всього за 100 рублів може надати такий цікавий пакет послуг (після придбання у нас залишається 450 рублів).

Обов’язково купуємо домен.

Домени третього рівня не підійдуть, так як сайт комерційний і вимагає тільки другий рівень, який є платним.

Приблизна вартість домену оцінюється в 100-150 рублів (можна придбати на багатьох проектах, особливою критерії вибору немає, так як всі вони практично однакові).

Єдине, робити цю покупку потрібно в зоні ru., так як Яндекс більше цінує свою область активно робить їй різноманітні невеликі «поблажки».

Створення блогу на WordPress

WordPress — це так звана платформа для сайтів, яка робить все самостійно! Блогеру достатньо вибрати шаблон для сайту, встановити і налаштувати всі плагіни (програми для підтримки блогу) і почати його активне заповнення.

Створювати блог потрібно тільки на ту тематику, яка є близькою та максимально зрозумілою. Якщо говорити про чітке інвестуванні коштів, то писати тексти доведеться самостійно (щоб вони цілком і повністю відрізнялися про тих, які знаходяться в мережі, інакше заробити на копированном контенті не вийде).

Писати статті, особливо на перших етапах, потрібно щодня. Пошуковик повинен звикнути до того, щоб постійно «заходити» на Ваш проект і індексувати зроблені записи. Плюск до всього, рівно через півроку на сайті повинно бути не менше 80 індексованих статей, тому писати доведеться досить багато.

Подальше інвестування проекту

Якщо в основу заробітку взята біржа посилань Гогетлинкс, нам потрібен ТІЦ. Його можна отримати завдяки зовнішніми посиланнями, тобто на сайт повинні посилатися інші ресурси. Яндекс буде бачити, що сайти посилаються на Ваше «дітище» і, в наслідку, прийде час отримання першої авторитетної десятки.

Грубо кажучи, після покупки хостингу і домену, у нас в наявності залишилося 300 рублів. На ці гроші можна придбати 10-20 посилань на біржах Ротапост або Блогуні. Для того, щоб отримати мінімальний ТІЦ 10, нам потрібно буде близько 40-60 посилань. Не варто засмучуватися! У нас є досить великий відрізок часу (півроку). Заощадити можна пару раз, тобто з’явиться ще зайві 300-500 рублів, а це говорить про те, що можна легко і просто докупити посилань з бірж.

Монетизація створеного проекту

Коли всі критерії були виконані, можна приступати до самого заробітку.

Заробити з допомогою такого сайту в Гогетлинкс можна досить великі гроші. Вклавши за півроку не більше, ніж 3-4 тисяч рублів, далі школяр може заробляти 4-7 тисячі в місяць! Звичайно, якщо правильно скористатися своїми мізками, з такого інтернет-проекту можна «вичавити» набагато більше, однак це буде лише тоді, коли до блогеру прийде реальний досвід роботи в даній сфері.

А тепер подумаємо про те, скільки можна буде заробити за допомогою даного способу заробітку, якщо мати хоча б кілька таких сайтів? Правильно, батьки про такі суми можуть тільки мріяти!