Дизайнер квестів “відьмак 3” перейшов в riot games – він буде працювати над амбітною mmo у всесвіті league of legends

19

Колишній дизайнер квестів cd projekt red матеуш томашкевич приєднався до riot games для роботи над амбітним mmo-проектом у всесвіті league of legends .

Про великі кар’єрні зміни томашкевич оголосив у себе в твіттері, де повідомив, що “провів останні кілька місяців, зустрічаючись і розмовляючи з цілою низкою чудових людей і команд”, перш ніж прийняти остаточне рішення. Зараз екс-творець cyberpunk 2077 і the witcher 3 відчуває, що настав відповідний час для змін і нових захоплюючих пригод.

” велике кар’єрне оновлення – я провів останні кілька місяців, зустрічаючись і розмовляючи з низкою чудових людей і команд, і тепер я радий повідомити, що приєднуюся до riot games c їх майбутнім mmo-проектом. Я схвильований і з нетерпінням чекаю цього нового випробування. Слідкуйте за новинами!”.

Матеуш томашкевич покинув cd projekt red в травні, пропрацювавши в компанії більше 12 років. Він доклав руки до кожного проекту студії, починаючи з the witcher: enhanced edition у 2008 році. Після цього томашкевич став квест-дизайнером the witcher 2: assassins of kings , а потім працював над the witcher 3: wild hunt і dlc до неї в якості провідного розробника квестів.

Його останньою посадою в cd projekt була позиція квест-дизайнера cyberpunk 2077 , де він курирував створення різних місій гри. Томашкевич зазначив, що завжди буде вдячний за ті можливості, які йому надав польський колектив.

Майбутня mmorpg riot games стане першим досвідом для матеуша в подібному жанрі. Проект все ще знаходиться на ранніх стадіях розробки і, як повідомляється, буде “масштабним”. В даний час компанія набирає співробітників на десятки посад, пов’язаних з грою, віддаючи перевагу ветеранам індустрії.