Хто такий Макс Поляков

9-21-2018

Кто такой Макс Поляков
У 2017 році Макс Поляків викупив компанію Firefly Space Systems, яка має проблеми з фінансуванням, і на її базі запустив проект під новою назвою – Firefly Aerospace. Вже з моменту запуску проекту Макс Поляків поставив високий темп робіт за основною розробки компанії – створення двоступеневої ракети-носія Firefly Alpha – ракети для виведення супутників та іншою корисною навантаження масою до 1000 кг на будь-яку задану низьку навколоземну орбіту (LEO). Після того, як Максим Поляков став власником цього проекту, Firefly Aerospace стала стрімко набирати назад співробітників, в тому числі і генерального директора – доктора Тома Маркусика.
Також хочемо вам порекомендувати http://vsviti.com.ua/prnews/novosti/84654
Під ідейним керівництвом Макса Полякова, Firefly Aerospace протестувала новий двигун «Lightning» для Firefly Alpha, а також випустила детальну інструкцію щодо розміщення корисного навантаження, що, на думку керівництва повинно привернути увагу потенційних клієнтів. Перший реальний запуск повністю готової ракети-носія запланований на 2019 рік. Не дивлячись на те, що реальних запусків поки не було, на основному виробничому об’єкті вже розпочато будівництво, яке дозволить довести кількість запусків до 24 в рік до 2021 року.
Читайте також Tor Браузер, який забезпечує абсолютну анонімність, вийшов для AndroidПо думку Максима Полякова (Max Polyakov), сервіси з надання частки запуску, найчастіше пропонують компромісні орбіти або в їх пропозиціях є інші небажані параметри запуску. І зважаючи на триваючу мініатюризацію супутників, обумовлену розвитком технологій у Firefly Aerospace є всі шанси стати лідером по економічності запуску супутників малого та середнього розміру.
Сьогодні безліч інженерів розробляють супутники CubeSat та інші мініатюрні супутники. Для таких розробок, основний економічно обґрунтованої можливістю потрапити на орбіту зараз є виведення на потрібну орбіту в якості додаткового навантаження, що за фактом означає тривале очікування основне навантаження з відповідними параметрами орбіти що і для додаткового навантаження. Звичайно, варто відзначити, що зараз на ринку малих і середніх ракет-носіїв існують готові рішення у таких країн як Росія, Китай, Індія. Але вартість їх досить висока і знаходиться на рівні 30-40 тисяч доларів за кілограм вантажу. Як заявляє Макс Поляків, Firefly Aerospace дозволить знизити вартість таких запусків до 10 тисяч доларів за кілограм.