Інфографіка: Періодична таблиця Рунета

335

Приблизно з тиждень тому кому не звернувся один блогер іменований себе в твіттер як @tanatos_me, і запропонував обговорити цікаву ідею в асьці. Перейшовши в аську tanatos розповів про ідеї створення періодичної таблиці рунета. Всі дані по різним сайтам він вже зібрав, акуратно і красиво вивів це все у таблиці екселю і тепер потрібно це все красиво оформити.

Я подивився таблицю, пошукав в інтернеті наявність таких робіт. Та переконавшись, що таких немає (принаймні я таких не знайшов), взявся за роботу. Сьогодні робота була закінчена. І тепер показую її вам. Сподіваюся вам знадобиться ця інфографіка, а так само сподобається сама виконана робота.

Для початку не багато поясню, що ви бачите на інфографіці.

Таблиця розбита на 19 стовпців. Кожен з них належить до певної тематики в рунеті. До кожної тематики віднесені популярні сайти та блоги, які є в рунеті. Звичайно при перегляді інфографіки, кожен з вас може сказати, а чому, наприклад, ось цей сайт не додали або хто читає саме цей сайт який тут присутній. Скільки людей, стільки й думок. Але я думаю, що tanatos, зібрав цю таблицю не за п’ять хвилин. Вважаю, що людина витратив багато часу на збір і аналіз даних перш ніж передати його на реалізацію.

У самій інфографіці, є пояснення до кожної клітини, але все ж, я дозволю собі винести його окремо і сюди сам пост, для більшої наочності:

Объяснение таблицы Рунета

Думаю, що наочно все зрозуміло:

  • Ім’я домену
  • Скорочена його абревіатура
  • І кількість трафіку в доменній зоні ru. ( в інфографіці присутні кілька доменів із зони com, так, що був узятий трафік для us)

Ну а тепер сама інфографіка. Ще раз спасибі @tanatos_me за збір даних для неї.
Для збільшення натисніть на картинку.

Инфографика: Периодическая таблица Рунета