Блогун і J2J

275

Нещодавно писав що зареєстрував свій блог на Блогуні, з початку нічого не рухалося, я залишав заявки рекламодавцям, але все марно. Через деякий час трохи почали надходити замовлення на постові та на короткі огляди, потім знову тиша.
Та ще й останнім часом на Блогуні рекламодавці стали дуже жадібні, дають за постової всього від 0,1 до 0,5 цента. Ну звісно, а навіщо давати більше? Адже всі кому не лінь по запихали ГС в Блогун, і приймаю ці замовлення за такою ціною. А що ще до рекламодавцю? Менше заплатити і більше реклами на різних ГС. Не вже їм зовсім не важливо де і на чому розміщується їх реклама?

І нехай супорт Блогуна кричить про те, що в систему приймаються тільки якісні блоги, які цікаві для читачів, насправді в Блогун приймають всіх і вся без розбору.

Так що блогів там вище даху, рекламодавців теж вистачає, а от ціни, ціни на підлозі. Може інший раз, щось цікаве попадеться, але в більшості випадків ні чого путнього.

J2J – теж там не давно, спочатку були проблеми з установкою коду, написав їх супорт, але відповіді так і не отримав посій день. Після ще однієї спроби встановити код, на кінець то блог був доданий у систему, пройшов модерацію, і на цьому все. Відправив замовлення рекламодавцям, але схоже варіант той само як і з супортом J2J.
Тихо, як в танку.

Про саму систему багато сказати не можу, але відразу скажу одне, хто то збоченець який робив навігацію на сайті?! Це як треба було набубнячиться і укуриться, що б зробити такий не зрозумілий і галімий інтерфейс?
Сам сайт, гальмує моторошно, якщо робиш кілька замовивши, то раптом вилітаєш на сторінку яка пише тобі, що з моєї адреси йде багато запитів, треба перевірити, що я не робот. Ясний пень, що йде багато запитів, адже я залишаю рекламодавцям запити! Або як ви думали, я один запит відправлю і піду гуляти?

Форум, от молодці, зробили форум. Ну а розвивати його хто буде? Пара інша питань про те що супорт мовчить і не відповідає, так це і без форуму знаю супорт в ауті.
Коротше маячня, а не система, посиджу там ще з тиждень, і якщо все так і буде сумно, піду від туди.

 

А ви придумали мотивацію?- якщо ще ні, то раджу почати.
Roll With The Wind — Олександр Рибак сама распиариная персона, на думку цього блогу.
Язичництво і християнство удмуртів,а так само багато іншого на блозі Этнопляс. Креативщики знову запалюють, під роздачу потрапили Гугл карти.

 

Читайте також:
A як проходить ваш день ?
Реферал хто він ?
Статистика

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі