iPhone 5

596

Довго ми чекали цієї дати, а саме дати виходу нового iPhone 5. І ось сьогодні ми зможемо побачити нову розробку від Apple. До офіційного релізу, вже кілька місяців в мережі, ми бачили різноманітні картинки і фотографії, концепти нового iPhone 5. Як правило все це нам представляли китайські сайти. Але серед всіх цих спекуляцій, ні хто так точно і не знає як буде виглядати iPhone 5.

Думаю для всіх залишається головним питанням, що нового піднесе Apple. Буде iPhone 5 повністю схожий на iPhone 4 або iPhone 4S. Питання все ще залишається відкритим. Але на мою думку це питання більше цікавить простих власників айфонів. А ось гиків на приклад більше цікавить, що всередині.

Я з ранку поставив запитання в Twitter:

Як думаєте #apple сьогодні здивує нас? via @vsegonet

І багато, хто прочитав мій твіт одноголосно відповіли, що сумніваються і думають, що нічого нового сьогодні Apple нам не покаже і природно нічим нас не здивує. За великим рахунком особисто я думаю, що вони праві. Так як згадайте перехід з iPhone 4 на iPhone 4S, що там змінилося? Процесор і екран і на цьому все!

Але сумніваємося ми чи ні, але я думаю, що сьогодні багато хто долучаться до моніторів своїх комп’ютерів, що б подивитися на офіційний реліз iPhone 5. Сьогодні ми побачимо в прямому ефірі на ще один маркетинговий хід по заробітку грошей, і збільшення продажів саме того, що вже в нас є, може бути з невеликими змінами.

А як ви думаєте apple сьогодні здивує нас?

Ну а поки ви відповідаєте в коментарях на це питання, пропонуючи вам подивитися ролик на поставлене мною питання: