Існує Мауль?

252

Думаю, що не потрібно пояснювати, хто такий цей старий дон Мауль любитель солодких сеопультят. Багато знають про його блозі, про форумі, а так само і про інших його проектах. Багато хто стверджують, що знають Мауле особисто, інші розводять руками і кажуть що старий дон зовсім скритна особистість яка ні коли не виходить на світло. Керує всім з тіні. Протягом усього часу жодного разу ні хто так і не бачив самого Мауле ні на фотках ні в обличчя. Людина ні де не засвітився жодного разу. Всі знають, що звуть його Данило.

У цьому пості, я не буду грати в сищика або приватного детектива. Не буду трощити пошуковики різними запитами про те, хто ж він. Стало просто дуже цікаво, чи існує Мауль?

Всі знають про блог Мауле. Всі пам’ятають запис про крадіжку вебманей у Мауле? Тоді у нього вкрали 20,000. Саме даний пост тоді привернув мою увагу до даної персони. Після слізного поста про крадіжку, сотні форумів відкрили топіки, де розписували про цей кричущий випадок з цією людиною. Величезна кількість сторінок, було списано на форумах, люди дивувалися, як так, солодкого сеопультенка хакнули. Але лише не багато, писали про те, що даний пост, всього лише піар. Піар який приніс Маулу за ті дні коли велися дебати, величезний трафік на блог, так як всі хотіли прочитати запис, відписатися в коментарях, пожаліти, або просто обізвати дурнем, тільки за те, що такі гроші не зберігають на гаманці, а відразу виводять.

Начитавшись всіх цих записів, моя думка розділилися порівну, 50% говорило за те, що та правда бідолаху підломили і вкрали всі до останнього пенні. Інші 50% говорили, що не повірю ніколи, що такий досвідчений онлайн гравець як Мауль, ні коли б не тримав гроші в такій кількості. Плюс до всього, я ні коли не повірю, що людина працює в онлайні стільки багато часу, досі не навчився працювати за комп’ютером, не обзавівся нормальним антивірусом, причому легальним з куплений ключем від нього, а не якийсь крякнутой шнягой. Не повірю, що Мауль для таких грошових операцій не обезопасился на всі 99%. Виходить, що весь його пост, це всього лише фантазії про крадіжку 20к, яких ні хто не крав. Звичайна фантазія, така ж як і про солодких сео хлопчиків.

Моя думка, що все це було піаром. Який прогримів, завдяки всього лише тому, що ім’я Мауль, як бренд зіграло першу скрипку. Тільки через ім’я, даний пост People схавав на ура. Піар який вдався!

Навіщо тоді такий піар влаштовувати, що він дає?
Без причини такої піар ні коли не робиться. Завжди є, що то або хтось, що стоїть за ним. У випадку з Маулом, думаю, що він прорахував, що то на кілька ходів вперед. Нагнав на блозі співчуваючих людей, дав іншим посміятися над ним. Поплакав, як же зараз він буде зводити кінці з кінцями, і холодильник порожній, а їсти хочеться. І під весь цей шумок почав продавати свої проекти.

Тут ми приходить, до другого дію піару.
Тиждень тому, ще одне повідомлення підриває блогосферу-Мауле хакнули. Зламали блог, форум вкрали бази даних, зробили клону в Твіттері. Блог не працює і кидає редирикт на якийсь лівий блог, лівого хлопчини. Який розуміє і додає цистерну бензину до минулого вибуху, сказавши, що саме він купив всі проекти Мауле.

Публіка в шоці. На форумі Мауле йде свавілля. Всі метушаться, модератори воліють мовчати. Скасовані інвайт на форум, один за іншим з’являються топіки про даній угоді з дияволом. Всі б’ються в істериці від того, що біля керма форуму став не адекватний і багатьма «улюблений» людина. На форумі під шумок починається масова реєстрація. Народ потягнувся на форум, трафік поповз вгору, люди метушаться, пишуть пости, всю ніч на проліт чергують на форумі, так би урвати свіжі новини.

Пізніше з’являється на форумі людина з ніком admin. Його нік починає з’являтися в різних топіках і воліє відмовчуватися. Тобто просто спостерігає. Швидкі не встигають доставляти юзерів від екранів комп’ютерів в лікарні з серцевими нападами. Нерви здають, навіть і у сторожував форуму. Люди голосно стукаючи пальцями по клавіатурі, висікаючи з неї іскри, намагаються вступити в контакт з прибульцем з ніком admin.

Через не яке час, адмін подає ознаки життя і каже своє перше Hello World. Заспокоює форумчан, особливо слабким видає валокордин і робить всім контрольний поцілунок у потилицю, промовивши: «Я господар».

Багато хто не вірять і думають, що це той хто зламав/купив форум просто приколюється назвавши себе адміном. І навіть з’явився на секунду Мауль, який сказав ху із ху. Не заспокоює збуджену публіку. Форумчани починають катувати нового адміна, випитуючи в нього все до дрібниць, включаючи його групу крові та номер соціальної страховки.

Найбільш кмітливі, починають писати йому в приват. Потім на форум. Адмін починає писати відмазки типу: «Завтра новий день, буде їжа». Найбільш кмітливі навіть починають зволожувати анус своєю мовою адміну, інші просять дати інтерв’ю, треті досі не вірять.
Відбувається щось типу:

Кричати до хрипоти
Рубати руками повітря
Звинувачувати когось
Сперечатися до піни у рота
Влаштовувати пікети
Махати прапорами, плакатами, давати поради

І знову як ми бачимо чудовий піар, паніка, трафік, злом, крадіжка баз даних. Чесно кажучи, слабо віриться у все це. Просто продали під шумок.

Але ось вчора отримав два листи. Які виглядають черговим піаром, зібрати ще більше публіки і знову підняти всім тиск.
Сенс першого був такий:

А ви в курсі що Мауле не існує? І що продаж форуму це фікція?
Задумайтеся! Так само задумайтеся над тим кому ви довіряєте…

І відразу ж другий лист:

Шановні учасники форуму MaulTalk.com!
Як деякі з Вас вже знають, 22.06.2010 сервер Мауле був зламаний і були вкрадені всі файли і бази даних. Саме тому нами був організований переїзд нашого форуму на інший сервер.

Ми приносимо свої вибачення за цей прикрий інцидент і просимо Вас поставитися до цього з розумінням. Також ми настійно рекомендуємо всім Вам змінити свої паролі на форумі MaulTalk.com

Також Вам не варто як-небудь реагувати на клони нашого форуму (наприклад, maulov.net), які можуть висилати Вам листа або щось подібне. Вводити паролі від нашого форуму на цих клонах або де-небудь ще не варто ні в якому разі!

Причини і обставини, при яких був проведений злом, з’ясовуються. У разі появи будь-якої корисної додаткової інформації Ви обов’язково будете проінформовані.

P. S. найголовніше те, що зараз ні нашого форуму, ні сервера абсолютно нічого не загрожує, так як його ніхто не зламував і ні в кого із зловмисників доступів до нього немає!

З повагою, Адміністрація форуму MaulTalk.com

Ось і виникають питання, чи був злом чи це нова чергова піар-акція від Мауле. Існує Мауль насправді? Кому вірити?
І може вистачить так жорстоко піаритися прикриваючись брендом, адже наступного разу люди можуть і не повірити.