Як написати рекламний текст поштової розсилки

264

При складанні рекламних поштових відправлень, копірайтеру необхідно знати кілька важливих правил. Наша мета: з допомогою контенту розсилки інтернет-магазину або тематичного сайту, домогтися класичної послідовності реакцій користувачів: уваги, інтересу, бажання і дії. Тому ще на початковій стадії варто продумати регулярне наповнення сайту. Навіщо створювати розсилку компанії, web візитка якої нецікава?

[adsense]

1. Знайомство.

Грамотно представитися співрозмовнику теж треба вміти. Якщо ваш ресурс невідомий і ще не володіє достатнім авторитетом в інтернеті, навряд чи одержувач рекламного тексту поштової розсилки серйозно вивчить ваші пропозиції. Тому слід максимально вказати в рекламному оголошенні реквізити і вихідні дані: назва організації, коректне відображення адреси сайту, фізичну адресу (якщо є) та ін Тим самим ми завоюємо довіру читача (клієнта) і залучимо його увагу.

2. Опис

Для того що описати товар або процес надання послуг, автору розсилки бажано вживати чіткі і зрозумілі визначення. Експресивна лексика в нагоді при так званому суміщення образів, коли копірайтер в тексті об’єднує пропозицію і те, що, швидше за все, захоче мати потенційний покупець. Пам’ятайте, слова в рекламі продають мрію, в результаті чого відбувається сублімація володінням.

3.Інтрига

Продовжуємо «залучати» майбутніх клієнтів з допомогою заголовка. Він поштового рекламної розсилці теж покликаний сприяти поєднанню образів. Найбільш ефективні заголовки в два-три рядки, які містять обіцянку, але без уточнень і подробиць.
Приклади:
«Ви можете виграти…»;
«Яким чином…»;
«З’ясуйте…» та ін.

Саме такі «заманушки» інтригують і змушують читати основний текст. Тим самим, ми порушуємо інтерес до нашої пропозиції. Інтрига майже завжди спрацьовує.

4. Бажання

Тепер, за хронологічним планом складання розсилки, слід короткий опис вигод, що збігаються з потребами потенційного покупця. У вас є факти, вони повинні бути викладені в класичному стилі ділового листування та стимулювати бажання придбати продукт або послугу. Крім цього, необхідно особисте звернення до адресата, пропозиція винагороди і посилання на рекомендації постійних клієнтів.

5. Відповідна реакція

Тут все просто. Докладно розповідаємо передплатнику розсилки, що він отримає і як йому слід реагувати. У разі контенту рекламного повідомлення від інтернет-магазину, відмінно будуть виглядати гіперпосилання з ілюстраціями на нові надходження товарів. Головне в цьому правилі: текст спрямований на ініціювання дій з боку потенційного споживача.

[adsense]