Карєра в SEO за і проти

407

Начитавшись блогів і відкривши свій блог, з часом багато починають називати себе оптимізаторами, а точніше SEO фахівцями. Судорожно кожен день шукають нових клієнтів для просування їх сайтів. Багато з тих хто величає себе такими фахівцями самі по собі ні хто і звати їх ніяк. Це ті люди які відкривши свій блог, тут же створили сторінку з назвою «Послуги» і на ній пропонують збільшити ваш тіц, провести ваш сайт крізь нетрі на перші позиції в пошуковій видачі, а ви платите тільки за це. Таких людей можна назвати пройдисвітами, або просто кидалами. І як не сумно, але таких кидав дуже багато розвелося на просторах Рунета. Беручи ваші гроші і на обіцяючи вам з гору, вони ні хрена не роблять, або по закінченню терміну який вони ж самі назвали результатів немає.

Такі нелюди, залучають клієнтів низькими цінами, і величезними обіцянками. Розводять своїх клієнтів як лохів. І в кінці клієнт залишається ні з чим, без грошей заплачених цим горе спецам, а що найголовніше-без результату. Таким чином ці люди, підводять риску під усіма оптимізаторами і дають зрозуміти, що всі вони пройдисвіти і брехуни. А адже серед них є і відмінні фахівці, які не перший рік і не один сайт просунули в топ пошуковиків, допомогли залучити клієнта з допомогою своїх знань нових відвідувачів, клієнтів, покупців.

( не багато відійшов я від самого сенсу посту, але повернувся з думками, після негативу і ставлю таке питання:)

Так хто ж ці фахівці, і як ділитися кар’єра в SEO на за і проти?

За

1)Високий попит на послуги SEO
Коли SEO не було ще професією -мережеві адміністратори і веб-майстра виконували деякі основні завдання в області SEO. Але як тільки в інтернеті з’явилася маса конкурентно-здатних сайтів, і завдяки їм почали робити хороші гроші, розумніше стало, найняти хорошого фахівця в області SEO, ніж мати звичайного адміністратора, і за сумісництвом займаються SEO. Попит на хороших експертів SEO дуже високий і безперервно зростає.

2) Дуже багато людей роблять кар’єру в SEO
В області SEO можна працювати як в офісі так і в домашніх умовах, сидячи в зручному кріслі і слухаючи приємну музику в приємній для вас обстановці. Заробітна плата хорошого SEO фахівця досить висока, іноді це може бути простоо обговоренная цифра, іноді seo спеціаліст отримує гроші виходячи з результатів своєї роботи, а іноді він має відсоток від доходів, які отримує компанія завдяки його роботі. Знову ж таки в SEO є одна особливість — якщо ви не зовсім чесна людина, а замовник нічого не розуміє в SEO якийсь час ви можете отримувати гроші, особливо не напружуючись, але це вже питання моралі.

3)Підвищення свого професійного рівня
Багато компаній по створенню сайтів пропонують не тільки розробку проектів, але і розкрутку. За великим рахунком, клієнти подібних компаній очікують, що, коли вони наймають кого-небудь зробити сайт, сайт буде добре розкручений.

4)Сео не тільки сфера IT
Інтернет змінив і рекламний бізнес, тепер багатьом компаніям займаються комерцією і рекламою потрібно мати як мінімум одного SEO фахівця або ж найняти цілий SEO відділ в якому також будуть включені копірайтери і журналісти так що в SEO можуть зробити кар’єру не тільки IT-фахівці, але і грамотні піарники а так-же люди вміють добре і грамотно писати тексти.

5)SEO вже визнається як кар’єра
У Рунеті SEO ще молода професія, але вже зараз з’явилися професійні курси SEO та готують хороших фахівців. Поки що на цю професію попит перевищує пропозицію,так як хороших фахівців мало.

Проти

1) Залежність від пошукових систем
Вірно, що в будь-якій кар’єрі є безліч речей, які за межами вашого контролю, але для SEO це правило номер один. Пошуковики часто змінюють свої алгоритми і що найгірше – ці зміни робляться не публічно або ж про них повідомляють занадто пізно, так навіть самі великі гуру SEO визнають, що вони роблять багато різних припущень, які алгоритми працюють на той чи інший момент. Найбільша проблема полягає в тому, що ви можете працювати над проектом, вкладати в нього душу, а після чергової зміни ваш сайт впаде на кілька десятків позицій. Але найгірша частина це те, що вам потрібно повідомити про це клієнтам, які не задоволені їх падінням рейтингами.

2)Постійна конкуренція
Навіть якщо ви, зуміли досягти найвищого рівня для специфічного ключового слова, потрібні постійні зусилля, для того щоб утримувати позиції. Адже, ваші конкуренти не стоять на місці і починають ще більш активну боротьбу за лідерство в топі, а тут вже може вплинути бюджет, який готова витратити та чи інша компанія. У будь-якому випадку, якщо ваш сайт втрачає позиції з-за низького бюджету чи то інших якихось причин, знайте крайнім завжди опинитеся ви.

3)SEO вимагає часу
Професіонал SEO і клієнти повинні розуміти, що SEO вимагає постійне зусилля і час. Для просування одного сайту може знадобитися місяці, а при високій конкуренції строк може виявитися більше року. Якщо ж ви перестаєте оптимізувати сайт, найімовірніше він втратить свої позиції в рейтингах. І вам буде потрібно багато зусиль і часу, щоб зайняти колишні позиції.

4)Помилки в SEO
SEO не допускає грубих помилок, здійснивши які ви можете отримати неприємності у вигляді бана вашого проекту у пошукових системах. Тому використовуючи чорні методи розкрутки слід бути гранично уважним, так як потрапити в бан в пошукових систем дуже просто, а для виправлення Ваших помилок може знадобитися багато часу.

5)Брудна конкуренція в SEO або SEO війни.
Недобросовісна конкуренція присутні в будь-якій діяльності, це не обійшло і SEO, тому що якщо ви займаєтеся великим порталом, будьте готові, що ваші конкуренти будуть вдаватися до різних хитрощів, щоб підставити вас перед пошуковими системами і зіпсувати вашу репутацію.