Вебмастера під прицілом

431

Бізнес штука серйозна. З одного боку все йде гладко, з іншого заздрісники, конкуренти, податкова і всі намагаються урвати свій шматок побільше. Ведучи будь-який вид бізнесу ми завжди ходимо по вістрю леза. Не важливо який вид бізнесу у вас є онлайн або оффлайн у мене виникає одне питання: чи Захищені ми? Чи є закон, який захищає нас.

У цьому пості я хочу запитати у вас вебмастера працюють онлайн, відчуваєте ви себе захищеними?

До чого це все я пишу. Думаю, що не треба вам розповідати історію про блог Бормалея, про те як забрали його сайти, про те, як катували, погрожували йому та його родині. Що виходить, вдалий вебмастер, став заручником лихих 90-х, тільки тоді «спортивного» статури хлопці пресували бізнесменів в реалі і управи на них не було. А тепер всі ті ж особи перейшли в онлайн, перейшли на вебмайстрів. Так чи є на них управа? Чи існує закон який станься таке з кожним з нас захистить нас?

Думаю, якщо з кимось таке трапиться, то навряд чи він піде скаржитися в міліцію, прокуратуру. Адже подумайте, скільки з вас платить податки з заробітку в онлайні? А тепер уявіть, що ви заробляєте N-e кількість грошей в місяць зі своїх сайтів. До вас подвалили, змусили передати все це їм. І що, ви підете в міліцію? Скажіть, що у мене забрали сайти з яких я мав N-e кількість грошей і не платив податки. Думаю, що ні. Кому охота зараз розбиратися і відповідати на питання вже не слідчого, а вже податкової. Приклад, той же Бормалей, який у міліції залишив заяву про крадіжку особистих речей, але ні як не сайтів.

З іншого боку припустимо ви платите податки і на вас наїхали, допоможуть вам правоохоронні органи?

Як бачите, що тут вийшло занадто багато питань, на які навряд чи у когось точну відповідь.

Тепер не багато про заплутану ситуацію з Бормалеем. Я часто читав його блог. І коли в серпні побачив пост про продаж блогу, перше, що прийшло в голову-розлучення чистої води. Ну самі подумайте навіщо людині продавати свій авторський блог? Потім черговий пост на блозі, розповідав про те, як проходила продаж і що Бормашини кинув покупця. Теж дивно, начебто Бормашини шановний блогер, ніж тоді йому так псувати собі репутацію, навіть припустимо якщо він остаточно вирішив піти в оффлайн. То ж як не стикувалося.

Пройшов місяць пристрасті стихли і всі потихеньку почали забувати про Борме і його блозі. Як раптом зовсім днями Бормалей з’явився з новим блогом і розповів свою історію стався з ним і його проектами. Сотню коментарів зібрав блог, хтось бажав удачі, хто задавав питання. Потім з’являється другий запис на новому блозі Борма, де він намагається відповісти на запитання, які поставили в першому пості, а так само на різних форумах.

Виходить вебмастера пробила гопкомпания, скрутила відібрала проекти і залишила в страху Бормалея і його сім’ю.
Що робити в такій ситуації?
До кого звернутися?

Йти в міліцію або зібрати міцних хлопців і ламати голови цим виродкам? Може це і є той вірний вихід, адже не дарма кажуть, клин клином вибивають. І якщо так, вебмастер ні як не захищений, то виходить єдина захист себе і своєї сім’ї це знайти цих виродків самому їх покарати?

Давайте подумаємо, спробуйте відповісти на ці питання:

  • Чи відчуваєте ви себе захищеними?
  • Йти в міліцію або розбиратися самому?

Подумайте і дайте відповідь на ці питання, адже кожен з вас може бути наступним Бормалеем.