Прийдешній amd ryzen threadripper pro 5975wx на zen 3 виявився до 34% швидше свого попередника в geekbench

35

В базі синтетичного тесту geekbench з’явилися дані про одну з моделей очікуваних високопродуктивних процесорів amd серії chagall-ws (на честь художника марка шагала) на архітектурі zen 3. Йдеться про 32-ядерний ryzen threadripper pro 5975wx, що працює в діапазоні частот від 3,6 до 4,5 ггц.

Процесор тестувався в складі якоїсь еталонної робочої станції під назвою cloudripper-cgl, де ” cgl ” означає кодову назву серії chagall. Даний чіп буде призначатися для робочих станцій, а, отже, запропонує підтримку восьмиканальної пам’яті і більшого числа ліній pcie. За даними інсайдера executablefix, на якого посилається портал videocardz, процесори ryzen threadripper pro 5000 можуть виявитися єдиною серією високопродуктивних процесорів amd для робочих станцій на базі архітектурі zen 3, оскільки компанія нібито вирішила не випускати серію чіпів ryzen threadripper без приставки pro.

Специфікації amd ryzen threadripper pro 5975wx

В одноядерному тесті процесор показав результат в 1686 очок, в багатоядерному — 27 603 бали, що на 34 і 23% відповідно вище, ніж у актуальної 32-ядерної моделі ryzen threadripper 3970x на базі zen 2.