Як правильно створювати кампанії Adwords?

316


Заходимо на Adwords. Проходимо реєстрацію, вказуємо тільки реальні дані. Налаштовуємо My account платіжну форму, вводимо номер карти, ПІБ та інші обов’язкові дані. Незабаром інформація про карту буде оброблена в Adwords, тоді ви зумієте вже створювати власні кампанії.
Підбираємо ключевики.

Як рекламувати Adwords магазини? Давайте виберемо магазин, який займається продажем стільникових телефонів. Спочатку потрібно придумати словосполучення, за яким хочете розкручуватися. Це тематичні словосполучення і моделі телефонів. Початковий список вже є. Але ви його можете розширити. Щоб кампанія була успішною список пошукових запитів ніколи не повинен обмежуватися тільки загальними запитами, наприклад, телефон Samsung. Обов’язково потрібно внести в список ключевики, приміром, як вигідно придбати стільниковий Samsung Galaxy S3.

На допомогу приходить система Adwords. Вибирайте KeywordTool, вводите базовий ключовий запит зі списку. Так от, тут ми бачимо запити, які пропонує система. Вибираємо найбільш популярні, після чого додаємо у власний список. Можна взяти список і скопіювати його в базу, а потім отримати чималу кількість пошукових запитів. Їх потрібно відсортувати, тобто розбити на розділи.

Нюанси складання оголошень.

Візьмемо будь-яке словосполучення, потім складаємо під нього пару оголошень. Візьмемо для їх тестування. Потім будемо дивитися покази і оголошення, які будуть мати погану клікабельність, ми видалимо. Ознайомтеся з форматом. Заголовок обов’язково повинен містити певну кількість знаків. Неодмінно застосовуйте ключевики в оголошеннях. Для ефективності оголошення краще звернутися до системи Google в розділі збільшення ефективності оголошення.

Як можна збільшити клікабельність?
Потрібно придумати дуже хороший текст, використовувати таргетовані слова, можна збільшити вартість за клік.
Створимо маркетингову кампанію.

Заходимо в Гугл Adwords, тиснемо на new campaign. Спочатку вводимо назву кампанії, потім групи оголошень, вибираємо мову, країну. Вводимо оголошення та url веб-сторінки. Перейдемо до додавання ключевіков. Крім ключового запиту потрібно ввести інші словосполучення. Так ви можете розширити видимість оголошення за уточненими фразам. Коли ви введете телефон Nokia, це не означає, що оголошення показують відвідувачам, які вводять фразу придбати Nokia. Щоб уточнити ключевики, вам потрібно користуватися KeyWordTool.

Виставляєте вартість за клік. Коли Гугл вважатиме ціну за клік вище вашої максимальної ставки, то ваше оголошення по даному пошуковому запиті не буде показано на початку списку видачі запитів.

Ви можете користуватися списком мінус-слів. Наприклад, коли ви не бажаєте, щоб оголошення не показувалися по запитам ігри для Samsung, додайте їх просто в список заборонених слів. Неодмінно вкажіть щоденний бюджет кампанії.

Коли ви створили кампанію, неодмінно вимкніть content network і search network. Це ви зможете зробити, коли відвідаєте Edit campaign settings.
Потім, беріться до тестування оголошень. Коли оголошення набирає 1 тис. показів, починайте відразу ж оцінювати клікабельність. Тексти з невеликою клікабельністю відразу ж можна видаляти.

Ось так швидко і легко налаштовується хороша рекламна кампанія за допомогою Адвордса.

[adsense]