Reverse collapse: code name bakery вийде в 2022 році

9

Видавець і розробники з micateam of sunborn games technology відклали тактичну покрокову рольову гру reverse collapse: code name bakery з раніше запланованого вікна випуску в 2021 році до 2022 року. Вона буде доступна для switch, пк в steam, ios і android.

Найперший трейлер reverse collapse був випущений більше двох років тому в 2019 році, і з тих пір ми не припиняємо роботу над цим проектом. Це ремастер нашої першої гри, code name: bakery girl (2013), тому вона представляє для нас щось особливе і значуще. Це також можливість для нас як розробника ігор-любителів в попередні роки компенсувати наші недоліки, тому наша команда дійсно доклала всіх зусиль, щоб наповнити сценарій продуманими сюжетними лініями, графікою, персонажами, рівнями і механікою. Ми сподіваємося, що кінцевий продукт буде представлений як новий захоплюючий досвід, що відображає суть reverse collapse: code name bakery.

Крім візуального оновлення та оптимізації коду, ми придумали багато нових і цікавих ідей в процесі розробки для reverse collapse, деякі з яких вже дебютували під час прямих трансляцій і демонстрацій, в той час як інший основний контент все ще проходить контроль якості та оптимізацію. Тому ми вирішили перенести випуск на 2022 рік, щоб команда могла продовжити роботу над новим контентом, поки вся гра не буде завершена і доопрацьована.