Що таке JoomShopping.

4-30-2018

Що таке JoomShopping.
Зручна адміністраторська панель з маркетинговими інструментами, дозволить гнучко управляти товарами і містить всі необхідні для онлайн-магазину. Необмежена кількість категорій товарів, багатомовність, автоматичний розрахунок вартості доставки, підтримка пакетної завантаження даних, все це дасть можливість наповнити магазин товарами в найкоротші терміни і збільшити приплив покупців. Шаблон SJ TopDeal – це багатофункціональна тема з чистим і сучасним дизайном для сайтів електронної комерції. Вона сформована на гнучкій платформі, що надає необмежені можливості налаштування і кастомізації веб-ресурсу. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі модули для JoomShopping.
Вбудовані функції дозволяють створювати приголомшливі додаткові сторінки і наповнювати їх будь-яким контентом навіть без знань програмування. Якщо вам потрібен гарний інтернет-магазин, то це найкраще рішення. Знайти красивий, сучасний і функціональний шаблон для створення онлайн магазину зовсім не просто, як це може здатися. Для того, що б не витрачати свій час на пошуки і тестування різних шаблонів, орієнтованих на створення подібних інтернет-ресурсів, краще відразу звернути увагу на шаблон TheShop 3.
Такий шаблон буде відмінною заготівлею практично для будь-якого онлайн сервісу присвяченого продажу. Професійно розроблений дизайн, а також безліч сучасних і затребуваних функцій, роблять цей шаблон безперечним лідером серед аналогічних продуктів. В світі бізнесу важливий імідж, тому багато підприємців, створюючи сайт для своєї фірми, воліють приділяти велику кількість часу зовнішнім виглядом.