Ukit-конструктор сайтів для вашого бізнесу

19

Ukit-конструктор сайтів, призначений для підприємців малого та середнього бізнесу, насамперед. Дозволяє без особливих зусиль створювати адаптивні сайти-візитки, лендінги, а також магазини. Сервіс російський, на ринку з 2015 року, досить швидко завоював популярність у цільової аудиторії завдяки помірній вартості і високій ефективності. У конструктора хороша техпідтримка, розробники досить часто оновлюють його, роблячи все більш привабливим варіантом на тлі конкурентів.

Ukit з коробки містить інструменти для автоматичного просування сайтів. Це одна з основних його особливостей-вміння запускати контекстну рекламу по заданих ключових слів і вказаному регіону. З коробки має хорошу оптимізацію по продуктивності, що, в поєднанні з можливостями рекламного модуля дає хороші результати. Новачкам не обов’язково розуміти тонкощі налаштування реклами та оптимізації сайту – багато движок робить сам, позбавляючи користувача від зайвого клопоту.

Для початку наведемо загальний перелік переваг і недоліків ukit:

Шаблони, оформлення дизайну сайтів

У ukit пристойний арсенал шаблонів. Їх вже більше 500, охоплюють близько 40 ніш підприємницької діяльності: будівництво, юриспруденція, сільське господарство, продукти харчування та одяг, реклама, дизайн, туризм, автомобілі, вантажоперевезення, тварини, архітектура, візажист, ведучий заходів, фотограф, оздоблення приміщень, освіта, фінанси, послуги жкг та інші. Всі дизайни адаптивні. Ви можете відредагувати мобільну і звичайну версію сайту окремо для досягнення оптимальної якості подачі контенту при перегляді з різних типів пристроїв.

У шаблонів є режим повноекранного попереднього перегляду-ви можете побачити, як виглядає сайт з тематичним демо-контентом. До речі, найпростішим способом складання сайту без навичок є вибір макета своєї тематики, видалення стокового контенту і заміна його своїми даними. Ви отримаєте нехай і шаблонний, але цілком пристойний сайт, здатний презентувати ваші товари або послуги.

По частині можливостей різноманітності оформлення сайтів ukit є середнячком. Зате він страхує від помилок новачків, тут важко зіпсувати зовнішній вигляд сайту, майже завжди виходить добре. Движок для швидкої розробки односторінкових або багатосторінкових бізнес-сайтів, які вписуються в сучасні уявлення про дизайн і функціональність.

Дмитро луценко, рейтинг « “кращий конструктор сайтів” — uguide.ru

Оформлення окремих блоків передбачає зміну фону (картинка, колір, відео) і додавання тіней до торців, що надає їм легкий тривимірний ефект. Можна на льоту міняти колірні і шрифтові схеми, а також застосовувати досить великий арсенал ефектів до окремих блоків і цілим сторінкам, вибираючи тривалість і швидкість програвання анімації.

В цілому, сайти на ukit виглядають симпатично, сучасно, але вельми схожі на інші, створені в рамках цього конструктора. Чи проблема це? ні, оскільки досягненню результатів це не заважає. Косметично ви легко поправите сторінки на свій смак, але детально опрацювати кожен елемент і структуру секції не вийде, тільки поверхнево. Можна збирати шаблони з нуля, якщо буде потрібно.

Функціональність

Ukit, як і більшість зручних для новачків конструкторів сайтів, працює на базі візуального редактора. У вас є набір віджетів, які при розміщенні в робочій області обраної сторінки формують адаптивні секції: таблиця, текст, кнопка, етапи, відгуки, прайс, цитата, таймлайн, картка, іконка, меню, слайдер, галерея, контакти, відео, файл та інші.

У кожного віджета є налаштування, які відкриються в сайдбарі після кліка по ньому: варіанти дизайну, структурність, властивості, підключення збору статистики по елементу і т. Д. Елементи можна поєднувати в будь-яких комбінаціях, копіювати, видаляти, приховувати від показу в звичайній або мобільній версії, міняти місцями і т. Д.

Тепер про особливо цікаві моменти:

  • калькулятор послуг-віджет для складання кастомних форм, інтерактивних, які здатні за заданими алгоритмами обчислювати результат. Зазвичай мова йде про вартість товару або послуги в залежності від обраних клієнтом опцій. Ефективна річ.
  • конструктор спливаючих вікон-дозволяє розмістити форму, оголошення або товар / послугу, показавши їх по таймеру, при скролінгу або закритті сторінки. Допомагає продавати, збирати дані, привертати увагу до акцій та іншого.
  • динамічний текст-дозволить відвідувачам з різних географічних місць бачити різні заголовки, наприклад. Наприклад « “продаж вікон пвх в москві” або “продаж вікон пвх у володимирі” – будь-які варіанти можливі. Суть в тому, що один сайт може охоплювати пропозиції для різних регіонів відвідувачів завдяки цій штуці.
  • рекламний модуль-дуже класна річ для новачків, яка вміє автоматично запускати контекстну рекламу по заданих ключових фразах і регіонах, а також оптимізувати сайт для пошукових систем. Мінімальний бюджет для запуску становить 1300 руб/міс. Далі конструктор все зробить сам-отримаєте трафік, а потім клієнтів з нього і прибуток.

У ukit є всі необхідні інструменти для створення успішного, якісного сайту для бізнесу будь-якої тематики. Влаштовано все так, що користувачам легко не тільки збирати адекватні сайти і рекламувати свої товари/послуги, але і просто все це просувати в пошукових системах. Рекламний модуль і хороша оптимізація з коробки роблять роботу за вас. Це дійсно класно.

Сергій гаврилов, https://site-builders.ru

У конструктора є простенький блоговий модуль, реалізований віджетом “інформер новин”. Його вистачить, щоб зробити розділ з новинами, цікавими тематичними статтями для сайту-візитки або магазину, набравши таким чином масу ключових слів і збільшивши шанси сайту на якісне ранжування в пошукових системах.

Для торгового майданчика передбачено 2 варіанти реалізації:

  1. рідний віджет, який гранично простий у використанні, але володіє базовим рівнем функціональності: можна додати товари, додаткові властивості для них, способи прийому оплати і організації доставки, налаштувати вітрину і, мабуть, все.
  2. зовнішній плагін ecwid-більш потужний варіант з великою кількістю налаштувань. Він платний, але дозволяє розмістити без оплати тарифу до десятка товарних позицій, чого може вистачити в деяких випадках.

Крім іншого, ви зможете підключити до сайту онлайн-консультантів jivo або livechat, amocrm і boardcrm, налаштувати поштові розсилки за допомогою mailchimp, показ push-повідомлень з sendpulse, можливість коментування постів з disqus, додати всі потрібні соцмережі, включаючи функціональність пікселів від fb / vk та інше. Є ще віджет замовлення зворотного дзвінка, причому, sms-повідомлення по ньому не тарифікуються для вас.

По частині seo у конструктора справи йдуть краще, ніж у багатьох конкурентів. І на це варто звертати увагу. Сайти працюють швидко. Судячи з тестів в google pagespeed, більшість з них отримують не менше 80 балів, що є хорошим результатом. Автоматична оптимізація зображень, використання поступового підвантаження lazy load, легковажність коду – все це позначається позитивно на досвіді відвідувачів і на ранжируванні в пошукових системах.

Звичайні налаштування теж все на місці: мета-теги, перенаправлення, сторінка 404, чпу, тимчасова заборона індексації і т.д. Після оплати тарифу і підключення домену до нього автоматично підключиться ssl-сертифікат, безкоштовно. Можна користуватися google tag manager, а також додавати на сайт свій код, але це, на жаль, доступно тільки на старшому тарифі. Ну і згаданий вище рекламний модуль-вишенька на торті. Також в налаштуваннях просування є схема готовності сайту до пошукової оптимізації-хороша підказка для початківців.

Разом, за своїми можливостями ukit в чомусь знаходиться на рівні конкурентів, в чомусь поступається, але в деяких моментах явно перевершує. Найпомітніший з таких-рекламний модуль, подібних якому поки немає в інших конструкторах. Хоча б заради цього новачкові варто вибрати цей движок, якщо за іншими критеріями є сумніви.

Вартість тарифів

У ukit пробний період триває 2 тижні. Ціна платних тарифів тим нижче, чим триваліший період оплати: вона максимальна за 1 місяць і мінімальна за 2 роки (-30%). Як правило, люди платять за рік, отримуючи 20% знижку. Також нескладно знайти промокодом, що знижують вартість ще на 25%. За підсумком, виходить цілком вигідно, наводимо вартість місяця використання при такому підході:

  1. $3.5 – «мінімальний”: повнофункціональний редактор, автоматичні бекапи сайту, техпідтримка 24/7, статистика поЕфективності сайту.
  2. $7 – «базовий”: техпідтримка через живий чат, динамічний текст, постановка цілей в розділі статистики і зняття копірайту ukit з футера сайту.
  3. $8.4 – «магазин” : все те ж саме, плюс можливість використання функціональності віджета «товар магазину».
  4. $10.5 – «про” : все перераховане вище, також додається доступ до оформлення своїх колірних схем, вставці коду на сайт і роботі з google tag manager.

На всіх тарифах необмежений обсяг дискового простору, безкоштовний ssl і безлімітні sms-повідомлення по замовленнях дзвінка з рідного віджета. При покупці діє 100% гарантія повернення коштів протягом 14 днів. Також є можливість замовлення готового сайту під ключ, візитка обійдеться від 4900 рублів, є й інші послуги (наповнення контентом, просування і т.д.).

Підводимо підсумки

Ukit – вдалий за багатьма показниками конструктор для новачків, яким потрібен сайт на підтримку бізнесу, візитка або лендінг. Їх тут вкрай просто створювати і навіть просувати, що вигідно відрізняє цей сервіс від інших подібних.

Маючи підготовлений контент (тексти, картинки, відео), можна створити сайт за 1 або, максимум, 2 дні. Шаблонів дуже багато, редактор простий, помилятися тут просто ніде. Після складання сайту підключили тариф, домен, потрібні інтеграції, збір статистики, запустили контекстну рекламу засобами відповідного модуля-і все, процес пішов. Незабаром підуть клієнти, замовлення і все таке.

Ukit дає практично 100% результат, якщо тільки не підкачає контент-він повинен бути грамотним, унікальним, цікавим. Кращий конструктор для продажу послуг аудиторією підприємців. Промокодом і знижки помітно знижують вартість, движок досить рентабельний. Впевнено рекомендуємо звернути на нього увагу.