Відразу вийде в xbox game pass на консолях і пк: sega представила football manager 2022 для фанатів футболу

13

Симулятор футбольного менеджменту football manager 2022 дебютує 9 листопада 2021 року в цифрових магазинах steam , microsoft store і epic games store , а також в передплатному сервісі xbox game pass на пк і консолях xbox . Відповідну інформацію компанія sega розповсюдила сьогодні по каналах змі. Офіційний трейлер представлений нижче.

Консольна версія отримала назву fm22 xbox edition .

” обидві версії вперше в історії серії будуть доступні в рамках підписки xbox game pass з першого дня. Власники xbox game pass для pc зможуть насолодитися безпрецедентною глибиною і реалістичністю fm22, в той час як передплатникам xbox game pass для консолей будуть доступні всі можливості управління без відриву від улюбленого дивана завдяки fm22 xbox edition. Обидві версії будуть доступні передплатникам xbox game pass ultimate”, – йдеться в описі.

За словами розробників, football manager 2022 “пропонує нові, прогресивні способи для керуючих з пошуку переваг, які дозволять досягти перемоги, створити свій футбольний стиль і залишити спадщину в ролі великого менеджера”. У найближчі тижні автори обіцяють розкрити нові ігрові можливості проекту.

“починаючи з сьогодні і до дня прем’єри шанувальники, які оформлять попереднє замовлення на гру (на pc і mac) зі схваленого компанією sega списку цифрових магазинів, отримають спеціальну знижку 10% і можливість достроково почати свою кар’єру менеджера завдяки ранньому доступу. Оформити попереднє замовлення безпосередньо в microsoft store можна буде найближчим часом.

Ранній доступ буде здійснюватися в сервісах steam, epic games store s і microsoft store приблизно за два тижні до офіційної дати прем’єри. Сольні кар’єри, розпочаті в цей період, можна буде перенести в повну версію гри”, – додали розробники.

football manager 2022 mobile (на ios і android) також готується до нового сезону і буде доступний 9 листопада. Детальна інформація про нові функції та можливості буде представлена в жовтні.

Крім того, подробиці про вихід football manager 2022 touch , включаючи повернення на nintendo switch , будуть представлені незабаром.