Vk запускає vk музику-новий музичний сервіс для слухачів і музикантів

48

Сьогодні vk представила свій новий музичний сервіс vk музика. Він об’єднає всі музичні продукти vk в єдиному музичному напрямку: музичні розділи соцмереж вконтакте і однокласники, загальну бібліотеку контенту, продукти для музикантів і лейблів, загальні технології рекомендацій і окремий мобільний додаток.

У додатку vk музика користувачі отримали швидкий доступ до своєї медіатеки вконтакте і в одноклассниках. Треки можна слухати онлайн і офлайн. Просто і знаходити нову музику – можна слухати радіо на базі міксів за жанрами, артистам і альбомами або добірки від музичної редакції vk музики. А нескінченний розумний плейлист vk mix підлаштується під переваги і поведінку слухача.

Vk музика виходить за межі алгоритмічних рекомендацій і пропонує користувачам новий досвід — рекомендації від людей.

Зараз в базі vk музики більше 100 млн унікальних плейлистів, які зібрані людьми і спільнотами. Найближчим часом сервіс запустить алгоритм, який покаже музичну сумісність і підбере плейлисти на основі збігу смаків. Така технологія вже використовується в алгоритмічних плейлистах vk музики: кількість їх прослуховувань за рік зросла на 54%.

Також сьогодні стала доступна vk студія – продукт для музикантів. Він допомагає аналізувати аудиторію, отримувати інструменти для просування і запускати рекламні кампанії на основі актуальних даних.

Vk студія стане основою для напрямку роботи з музикантами. У його рамках будуть створюватися продукти, які підтримають музикантів на всіх етапах творчості: від перших релізів до концертів на стадіонах. Інструменти допоможуть з монетизацією, просуванням нових релізів і заходів, продажем квитків на концерти прямо з vk музики.

Vk музика доступна без підписки з рекламою, а також без обмежень з підпискою vk combo. При цьому слухати музику все так само можна і в музичних розділах вконтакте і однокласників — з підпискою без обмежень або без підписки з рекламою.

Про те, що vk планує об’єднати всі свої музичні сервіси в єдиний напрямок, повідомлялося на початку листопада. Тоді ж стало відомо, що директором з музичних сервісів vk став андрій законов, який раніше курирував голосового помічника яндекса алісу.