Чому сайти не приймають і блокують AdSense

385

У цьому пості розповім, чому деякі сайти не беруть в AdSense і чому їх інколи блокують.
Складно однозначно відповісти, чому веб-ресурс не пройшов перевірку в AdSense. Це відомо тільки працівникам Google, а тут вгадати практично неможливо.

Частою причиною є недостатня кількість сторінок на сайті. Рекомендуємо опублікувати мінімум 50 сторінок з тематичним контентом. Google не любить ресурси, намагаються охопити безліч напрямків, оскільки в цьому випадку складно таргетувати оголошення. Краще створювати максимально вузько тематичні проекти.

Крім великого обсягу контенту, бажано писати довгі статті (понад 500 слів). Google як-то погано ставиться до занадто маленьким нотаток, вони гірше індексуються і погано пробиваються в топ. Краще наповнюйте сайт тлумачним серйозним матеріалом, це принесе більше користі.

Також слідкуйте за орфографією, граматикою, структурою статей та коментарями. Ніякого мату там не повинно бути.

Гугл не приймає в систему Адсенс варезникі, сайти зі скачаним софтом, книгами, які порушують авторське право.
Тепер поговоримо про блокування сайтів в AdSense. Це, звичайно, сумна для вебмайстрів явище, але воно іноді трапляється.

Пам’ятайте, що компанія Google основний свій дохід отримує саме з реклами. Хтось платить чималі гроші за ті рекламні оголошення, які транслюються на ваших сторінках. Тому Гуглу цікаві тільки якісні ресурси. Він ретельно стежить за кліками, особливо на нових облікових записів.

Тому, якщо компанія відчує щось недобре у ваших діях чи запідозрить в отриманні трафіку з заборонених місць, вона заблокує ваш рахунок, щоб захистити гаманці рекламодавців.

Якщо ви накручуєте кліки, вас рано чи пізно обов’язково заблокують. Не радимо з цим гратися. Причому аккаунт заблокують разом з нарахованими коштами, які ви не зможете вивести.

На жаль, точно не відомо, яким чином Гугл розпізнає неприродні або шахрайські кліки. Всі додатково ускладнюється тим, що у разі блокування ви не отримаєте чіткої відповіді з причинами відключення. Гугл надасть стандартні відписки.

Безумовно, важко переживати моменти, коли відбирають здавалося б зароблені чесною працею гроші, але ви адже при реєстрації погодилися з зобов’язаннями та умовами програми. Тому дотримуйтесь їх.

Раджу також диверсифікувати ризики. Наприклад, створити кілька облікових записів на своїх родичів або знайомих. Але головне – уважно вивчіть правила системи і просто їх не порушуйте! Тоді ви довго будете співпрацювати з AdSense.