Використовуємо Google як професіонал

259

Всі ми чудово знайомі з пошуковою системою Google. Ви можете знайти будь-яку інформацію і можете також фільтрувати, щоб уникнути небажаних результатів. Google пошук дуже простий у використанні і, застосовуючи різні методи для пошуку ви можете отримати кращий результат для будь-якого з ваших запитів. Використовуючи хмарні обчислення, Google отримує інформацію зі всього світу Ось деякі поради і рекомендації для вас, які, безсумнівно, допоможуть поліпшити результати вашого пошуку у Google.

1. Використання лапок і плюси

Якщо зробити пошук конкретних цитат і використовувати лапки («»). Google буде видавати результати, що містять точний набір слів, без будь-яких змін в їх порядку. Ви також можете використовувати знак плюса (+) безпосередньо перед словом без пробілу, він вам дасть той самий результат, як і лапки.

2. Використання домену або імені сайту

Якщо вам потрібна інформація з певного сайту, використовуйте ключове слово з ім’ям потрібного вам сайту. Розділяйте ключове слово двокрапкою.

3. Використовуйте мінус

Результат пошуку з дефісом:

Результат з мінусом:

Якщо ви хочете виключити певне слово з результатів пошуку, то ви можете використовувати знак мінус. Це дозволить виключити слова зі знаком мінус з результатів пошуку, за винятком слів, де знак мінус використовується як дефіс.

4.Використовуйте Астерікс (*) знак

Наприклад, нас цікавить слово інфографіка, але ми не знаємо на яку тему. Саме для цього будемо використовувати астерікс знак (*).Google знайде всі можливі комбінації інформації. [* інфографіка].

5. Використання порівняння АБО (or)

Ви можете дати Google вибір між двома ключові слова за допомогою оператора or. Google предаставит результати про будь-якому з двох ключових слів, наприклад, [чемпіонату світу 2011 або 2006].

6. Використовуйте «тип файлу»

Якщо ви хочете отримати результат тільки як певний тип файлу, треба написати ключове слово разом з типів файлу наприклад: PDF [будинок: PDF].

7. Використовуйте «link»

Ви можете знайти посилання на веб-сторінку за допомогою запиту [link:allproall.com].

8. Використовуйте «site»

Можете побачити всі сторінки вашого сайту використовую комбінацію [site:allproall.com]

9. Використовуйте «визначити» («define»)

Якщо ви шукаєте щось певне, то ви можете звузити область пошуку, додавши слово «визначати» («define») . Це дасть вам результат, який містить лише визначення слова.

Які методи пошуку ви знаєте? Діліться своєю інформацією в коментарях.