Розміщення посилання за кодом HTML сторінки

328

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/09/28/razmeschenie-ssilki-za-kodom-html/]
Будь-який, поважаючий себе ресурс обмінюється посиланнями і завжди містить певну кількість вихідних посилань. Дійсно, в процесі розвитку сайту у нього можуть з’явитися нові партнери і прихильники тематики. Існує теорія про те, що в залежності від позиції посилання на сторінці, посилальну вагу, переданий акцептору, може змінюватися.

Наприклад, посилання в блоці праворуч свідчать про обмін посиланнями з партнерами для отримання трафіку, а посилання внизу контенту або підвалі, про продажі посилань. У будь-якому випадку, вага таких посилань буде враховуватися пошуковими системами, але що якщо посилання буде знаходитися поза тега ?

Теоретично, посилання, які знаходяться за сторінкою не повинні передавати посилальну вагу, але не тут так було. Для перевірки теорії, давайте розмістимо посилання поза тега на сайті донора, природно, з релевантним низькочастотним анкором на цю сторінку. Після індексації сторінок побачимо, дещо несподіване, висновок.

В багатьох пошукових системах, облік посилання відбувається на всіх сайтах, але її вага не віддається акцептору – це змушує нас зрозуміти. Вебмастера, які використовують методи приховування посилань, при продажу на біржах, не відмовляючись від спамний анкоров, які є релевантними для сторінки, але вага таких посилань не передається сайту акцептору, що ставить під удар оптимізатора.

Але можна зробити один важливий висновок, вага посилання, яка знаходиться поза тега , передається акцептору в пошуковій системі Яндекс. Можливо вага і мінімальний, але посилання на цю сторінку видачу ми побачимо.

Таким чином, вдалося встановити, що існують пошукові системи, зокрема Яндекс, які передають вагу посиланнях, що знаходяться поза тега .