Як навчитися WEB-дизайну

3-16-2019

Как научиться WEB-дизайну
Я відкрила для себе веб – дизайн менше року тому.
Також хочемо вам порекомендувати Академия IMT
Найбільшою проблемою виявилося не загубитися в неймовірно величезній кількості інформації. Я постараюся упакувати той мінімум з яким просто необхідно розібратися, якщо хочеш перейти в цю сферу.
Основи за кольорами можна знайти в цій статті: popel – studio.
Але для тих, хто вперше в цьому човні, я можу порадити користуватися вже готовими вдалими колірними рішеннями більш професійних веб – дизайнерів. Про те де можна надихатися роботами гуру, я напишу трохи далі. Це ціла наука, таємниці якої можна піти на все своє життя і розвивати просто тільки в цьому напрямку.
Але тут є маленька хитрість. Давним давно вже були підібрані оптимальні рішення з поєднання шрифтів. Якщо гармонійна композиція, це вже 50% успіху.
Прочитайте, усвідомте і ще раз прочитайте.
Дуже корисна річ для дизайнера і для верстальника, який буде втілювати ваш дизайн в життя. Сітка допомагає навести порядок в макеті і збалансувати композицію.
Щоб не винаходити велосипед, завжди корисно дивитися і вчитися у кращих у своїй справі.
Ще одна особливість роботи веб – дизайнера полягає в тому, щоб самостійно вміти шукати необхідну інформацію.
Якщо це зачепило, то шукайте в інтернеті просто море цієї інфи.
Насправді я точної відповіді не дам, де вам зручніше, там і створюйте ваші макети. Просто скажу приділити трохи уваги Смарт об’єктів, масок і звичайно робота з шарами: www.
Якщо вже взялися робити макети, не лінуйтеся, подумайте. Продумайте: для чого цей сайт, для кого цей сайт, навіщо він взагалі потрібен і які цілі переслідує. Далі вже приступайте до розробки кістяка сайту і так далі. Шукайте референси (аналоги прямі і не прямі). І просто працюйте і вчіться і все вийти.
Дана стаття не підлягає коментуванню, оскільки її автор ще не є повноправним учасником співтовариства. Ви зможете зв’язатися з автором тільки після того, як він отримає запрошення від кого – небудь з учасників спільноти. До цього моменту його username буде приховано псевдонімом.
Гаджет – порятунок для тих, хто втрачає речі.
У потрапляють публікації від людей, охочих стати повноправними учасниками спільноти. Написав хороший текст — отримав запрошення. Щоб виключити упередженість при оцінюванні, всі публікації анонімні. Запрошення може дати той, у кого воно є.
У діє премодерації: перед публікацією всі матеріали проходять через дбайливі промені НЛО.