Десятка кращих генераторів шаблони для блогів

411

Якщо Ви не задоволені готовими шаблонами вашого блогу чи сайту і хочете створити ваш власний дизайн,зробіть це в пару кліків . Ми створили список десяти кращих інструментів, які допоможуть Вам створити ваш власний шаблон.

CSSEZ

CSSEZ — онлайн генератор шаблонів для WordPress і Movable Type blogs . Ви повинні зареєструватися на сайті CSSEZ, щоб використовувати інструмент. Є деякі хороші риси, які ви можете вибирати один або чотири стовпця для вашого блогу, визначати ширину стовпця, доповнення, край, кордон, шрифт і стилі зв’язку. Ви можете завантажити вашу фонове зображення або створити за допомогою іміджмейкера.

dotemplate

dotemplate

dotemplate представлений 12 безкоштовними шаблонами. Ви можете вибрати один і продовжити налаштовувати його, змінюючи колір, шрифт, текст, позицію тексту, і т. д. фон,
footer, меню, та коробок. Ви можете застосувати ефекти тіні, градієнт, і округлення кутів. Коли Ви завершите налаштування, Ви можете завантажити шаблон на вашу системі. Це — дуже зручний інструмент для тих, хто бажає створити свій власний шаблон без великого знання HTML. Однак, відсутність опції яка б дозволяла завантажувати ваші власні зображення зробила б цей інструмент ще краще.

Drupal Theme Generator

drupal theme generator

Drupal Theme Generator — базований на MS Excel генератор для сайтів Drupal , який Ви можете використовувати для створення PHPtemplate і Xtemplate тим для ваших сайтів на Drupal . Інструмент є безкоштовним, багатий набір функцій, таких, какcolor theme generator, попередній перегляд, HTML color assistant, і вбудований CSS, JavaScript, PHP, HTML до тем від зовнішнього файлу. Є також дев’ять тем, які Ви отримаєте при завантаженні цього інструменту.

Eris’ Template Generator

eris

Генератор Шаблону Eris’ Template Generator забезпечує 11 тем для вашого блогу з опціями на три колонки для кожного шаблону. Підтримує Diaryland , Diary-x , Movabletype , old Blogger , WordPress , B2, і безкоштовні шаблони для HTML сайту . Ви можете додати ваші теги, мета теги і прявязывать посилання до індексу, архівам,
посилати по електронній пошті, приміток, профілем, buddylist, і останнім 5 вхідним для Diaryland, останні 10 входів для Movable Type, календар для B2,
blogroll для WordPress, XHTML повідомлення про авторське право, webrings, назви екрану чату, і кнопки.

Firdamatic

firdamatic

Firdamatic — онлайн генератор шаблону для old Blogger і Movable type блогів. Ви можете вибрати з опцій на три або дві колонки шаблон . Просто введіть інформацію щодо коробок на формі онлайн, і клік створює шаблон. Ви можете додати назву сайту, зображення заголовка, і вибрати шрифт і колір шрифту.

HTML, PHP, CSS Website Template Generator

html php css website template generator

HTML, PHP, CSS Website Template Generator — онлайн тулза, допоможе створити шаблон сайту PHP, з його CSS і HTML файли . Ви можете налаштувати стиль листа, шапку, бічні меню, заголовок, низ шаблону, додати ваш шрифт, колір, край і персональні налаштування вирівнювання за допомогою генератора. Після створення можна зберегти сценарій.

PsycHo

psycho

PsycHo — open-source онлайн генератор шаблонів для old Blogger, Persian blog, і BlogFa платформ. Ви можете встановити ваш заголовок сторінки, колір фону тіла, фон заголовка, опис, текст, інтервал, і вибрати з опцій до 4 колонок. Ви можетепросмотреть ваш шаблон і отримувати код в сирому HTML. Простий у використанні і хороший в роботі для тих у кого немає великого знання HTML. Хороша Психо тим, що при дисконекте з інетом , Ви можете все ще продовжувати створювати і завершити ваш шаблон. Це — хороший інструмент, але хотілося б побачити підтримку таких blog платформ як new Blogger і WordPress.

Templatr

templatr

Templatr забезпечує більш ніж 20 розміщеннями, форматирующими опціями для різних елементів сторінки, включаючи сторінки, заголовок, нижній колонтитул, заголовки, край, доповнення, кордон, і т. д. для вашого WordPress блогу.Також забезпечує систему завантаження , з якою Ви можете завантажити вашу графіку для сайту. Ви можете завантажити шаблон на вашу систему, як тільки Ви створите тему.

Weebly

weebly

Weebly — охайний генератор шаблонів з більш ніж 15 встановленими рішеннями дизайну. Ви можете вибрати один з цих дизайнів та налаштувати їх, додаючи різні елементи як оголошення, значки фідів, карти, контакт формою, визначати текстове і графічне розміщення, стовпці, додавати Google і YouTube відео , і т. д. Як тільки Ви створили, Ви можете опублікувати сайт на вашому домені. Дуже зручний для всіх тих, хто бажає зробити швидко персональний сайт .

WordPress Theme Generator

wordpress theme generator

WordPress Theme Generator — просто жирок,цей інструмент надасть Вам можливість створити власну тему WordPress без потреби знання HTML і CSS . Інструмент забезпечує опції, які допоможуть вибрати вашу назву блогу, розмір тіла сайту, розмір і місце розташування бічного меню, додати третій стовпець, розміщення меню, кольорові і текстові схеми,додати хмара тега, архіви і вікно пошуку. Ви можете завантажити логотип вашого сайту онлайн і прив’язати його до Вашого шаблону. Як тільки Ви зробите шаблон, Ви зможете переглянути ваш твір і його завантажити в zip-файлі .