20 способів розрекламувати себе як веб дизайнера.

465

Веб розробники, а так само нові і поки, що ще не кому не відомі веб дизайнери, стикаються як правило, з однією і тією ж проблемою. І весь час знаходяться в пошуках відповіді на досить таки не просте питання: «Як знайти клієнтів, а так само стати помітним серед інших дизайнерів?»
Я склав список з 20 способів, які на мій погляд зможуть вам допомогти розрекламувати себе, а так само знайти клієнтів та замовлення для вас.

Допомога проекту.
Якщо ви допомагаєте якого проекту, будь то сайт або блог. І ваша робота на цьому проекті високо цінується власником, то у вас є всі шанси на те, що власник такого проекту, може як в знак подяки, порадити вас іншим, розповівши їм який ви хороший дизайнер. Так само не стесняйте попросити власника проекту якому ви допомагаєте, поставити в футері сайту на вас маленьку посилання, що б людина зацікавився дизайном, зміг дізнатися хто цей дизайн створив.

Створіть свій блог.
Створення блогу розповідає про вас, а тек ж включає ваші роботи, може принести хороший трафік, і навіть клієнтів. Якщо ви пишіть більше, цікаві, а так само корисні пости, то багато можуть почати посилатися на своїх блогах на ваші пости, що знову таки дасть вам позитивний результат у пошуках замовників, вони самі прийдуть по тих посиланнях, які залишили на вас.

Соціальні мережі.
Використовуйте соціальні мережі, такі як Facebook, Digg і Twitter для просування посад і робіт опублікованих на вашому блозі. А так само це відмінний спосіб познайомитися з іншими дизайнерами і веб розробниками

Підпис.
Створити підпис для ваших листів, які ви пишете. Тепер при відправці кожного вашого листа, в кінці тексту повинна бути ваш підпис, яка буде коротко гласить про те, чим ви займаєтеся, а так само містити посилання на ваш блог. Чим більше листів ви пишете різним людям тим більше переходів на свій блог ви отримаєте по посиланню через підпис у вашому листі.

Візитки.
Візитні картки, ще один шлях до успіху і самореклами. Якщо у вас є привабливий і оригінальний дизайн використовуйте його для вашої візитки. Як правило людям дуже подобається оригінальний дизайн візиток, такий дизайн їх більше приваблює ніж звичайна сіра візитка.

Портфоліо.
Навіть якщо не хочете створювати свій блог, то створити сторінку в інтернеті з вашим портфоліо ви зобов’язані. Замовники завжди будуть цікавитися вашими роботами, і портфоліо це найкращий і швидкий спосіб показати свої роботи.

Участь у форумах.
Беручи участь у різних форумах, на дизайнерську тематику, читайте цікавий для вас теми, пишіть чіткі та компетентні відповіді,людям це подобається. Вони почнуть цікавитися вами, почнуть переглядати ваш профіль на форумі. З цього не забудьте його заповнити, написати якомога більше і конкретніше про себе, а так само дайте посилання на ваш блог або ваше портфоліо.

Будьте унікальним і креативним.
Саме таких дизайнерів люблять замовники. Всім вже набридли як дві краплі схожі один на одного проекти і шаблони. З цього ніж уникальней і креативніше буде ваша робота, тим більше замовлень буде у вас.

Безкоштовно – це теж вигідно.
Якщо ви веб-розробник, або створили свою чергову роботу. То не полінуйтеся виловити її в своєму портфоліо для вільного скачування. Це дасть зрозуміти, що ви не тільки за грошима ганяєтеся, але і готові іноді робити, що то з доброї волі, за просто так.

Підпис для форуму.
Я ж писав вище, спілкування на форумах, це додатковий як і трафік так і потенційні клієнти. За цим не забудьте зробити оригінальний підпис на форумі, яка буде з’являтися в кінці кожного вашого поста або відповіді. Підпис не повинна бути величезною і громіздкою, але повинна бути добре видна і кидатися в очі.

Взаємодопомога.
Допомагаючи один одному, а так само даючи один одному роботу, це один з видів самореклами. Наприклад, ваш знайомий займається версткою але в дизайні про не селен, а йому замовили і те і інше. Він може прийняти замовлення і звернутися до вас за дизайном. В цьому і полягає взаємодопомога.

Коментарі в блогах.
Тут все теж як і на форумах. Осмислені і точні ваші коментарі, додадуть вам ще один плюс в якості трафіку на ваш проект.

Участь у конкурсах.
Не соромтеся! Є багато форумів і блогів, які часто проводять різні конкурси пов’язані з дизайном. Беріть участь в них, показуйте свої роботи. Це відмінний безкоштовний спосіб піару ваших робіт.

Розкажіть про себе.
Розкажіть про Ваш сайт і послуги, які ви надаєте. Попросіть ваших друзів і родину обов’язково розповісти про вас іншим людям.

Піар.
Зроби що-небудь, щоб отримати свій сайт увагу і що б блогосфера почала говорити про вас. Наприклад виступите спонсором, у якому-небудь проекті. Так само в тому ж конкурсі, про який я писав вище.

Обмін банерами.
Веб-дизайнери можуть допомогти один одному. Ви можете торгувати посиланнями або банерними місцями у себе на блозі, не хочете торгувати, тоді обмінюйтеся з іншими схожою тематикою з вашої блогами.

Розвивайте стосунки з усіма своїми клієнтами.
Хороші відносини з вашими клієнтами, дадуть вам позитивні відгуки самих же клієнтів про вас, а так само зміцнять ваші подальші трудові відносини. І не забувайте, що самі клієнти можуть вам навести ще клієнтів, відрекомендувавши вас як чудового дизайнера і людини.

Веб-галереї.
Деякі онлайн веб-галереї надзвичайно популярні, так що якщо ваша робота потрапляє на першу сторінку, ви отримаєте тисячі переходів на ваш блог, що означає велику кількість майбутніх клієнтів.

Проводите конкурси на вашому блозі
Якщо проводити конкурси на вашому блозі, люди будуть розповідати іншим людям про конкурси, ну а якщо існує і який приз або грошову винагороду за такий конкурс, то і наплив народу буде більшим на ваш блог.

Читайте також:
Ваше ім’я це-Бренд
4 ключових компонента у веб-дизайні блогу.
Проектування дизайну блогу

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі