Як організувати урочистий захід.

1-29-2019

Як організувати урочистий захід.

У дитячому садку урочисті заходи влаштовують регулярно. По – перше, відзначають загальнодержавні свята: Новий рік, День захисника Вітчизни, 8 Березня. По – друге, проводять різноманітні фестивалі та змагання: і ін. Відмітна особливість свята у садочку – те, що діти беруть активну участь у його підготовці. Вихователь згідно з підібраним сценарієм розподіляє ролі і проводить репетиції. Всі читають вірші, співають пісні і грають в сценках. Також дошкільнята готують прикраси: ліплять фігурки з пластиліну, вирізують з паперу елементи гірлянд і клеять їх. В актовому залі, де найчастіше і проводяться заходи, варто помістити декорації з матових і прозорих гелієвих кульок. Це можуть бути арки, колони, фонтани, а також фігурки хлопчиків і дівчаток, звіряток і комах. Можна оновлювати тематичні композиції до кожного свята: встановлювати ялинки і сніжинки до Нового року, букети квітів до 8 Березня і так далі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Федор Тютчев.
Або ж зупинитися на оформленні в нейтральному стилі, без яскраво виражених сезонних прийме. В останньому випадку достатньо змінити паперові прикраси, щоб створити атмосферу того або іншого торжества. Саморобними прикрасами краще оформити приміщення групи: роздягальню, ігрову кімнату, спальну зону. Там дітлахи зможуть показати батькам, де чия виріб, і мами з татами стануть розчулюватися, які в них умілі діти. Чим можна пригощати дітлахів на свята в дитячому садку. Тим, що практично не має шансів бути зіпсованим: печивом, вафлями, цукерками, шоколадом, свіжими фруктами і овочами. М’ясні продукти, кондитерські вироби з кремом, консерви не вітаються, оскільки несуть найбільший ризик харчового отруєння. Правда, є в садку таке свято, на який батьки приносять всіляку харчі. Тоді в меню присутні і бутерброди з ковбасою, і салати, і кремовий торт.
Щоб зробити це застілля безпечним, необхідно дотримувати наступні правила: Дотримання цих простих інструкцій дозволить всім учасникам торжества відмінно почувати себе на наступний день. Як розрахувати кількість порцій на випускний. Виходите з того, що на ньому будуть присутні всі діти з групи, їх вихователі і нянечки, а також представники адміністрації садка. Якщо у малюка є бажання запросити на день народження всіх одногрупників, то святкування можна проводити прямо в дитячому саду. Це зручно: не доведеться ні кімнату в розважальному центрі орендувати, ні ламати голову, як розмістити стільки дітлахів у своїй квартирі. Потрібно тільки: За 3– 4 роки перебування в садку діти встигають відзначити чимало свят. Всі вони приносять тільки позитивні емоції і залишають чудові спогади, звичайно, якщо дорослі дотримуються правил підготовки дитячих святкувань.