Як поліпшити сексуальні відносини.

1-17-2019

Як поліпшити сексуальні відносини.

Секс в презервативі, як поцілунок в протигазі. Напевно, ти не раз чула цю фразу. Редакція Єдиною приготувала для тебе 6 способів поліпшити відчуття під час безпечного сексу. Секс в презервативі – кращий варіант любовних ігор, щоб не турбуватися про можливі венеричних захворюваннях і надійний захист від небажаної вагітності. Щоб поліпшити відчуття під час безпечного сексу, йди нескладним радам. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі виагра купить.
Дуже часто виникає ситуація, коли дівчина збуджується і хоче свого партнера, однак коли справа доходить до фрикцій, природної змазки не вистачає, в результаті чого отримати задоволення просто не виходить. Найчастіше виною у даній ситуації є презерватив, а точніше – латекс, з якого він складається. Так, він стикається з тілом, і тут немає нічого приємного. Щоб виправити ситуацію, використовуй під час безпечного сексу мастило. Так, на самому презервативі вже є невелика кількість мастила.
Але його, як правило, не вистачає. Цікаво: якщо капнути кілька крапель мастила всередину презерватива, твій партнер буде відчувати незабутні відчуття. Якщо тобі не подобаються відчуття під час сексу з презервативом, спробуй провести декілька експериментів з позами. Зокрема, на думку сексологів, найвища ступінь задоволення під час занять безпечним сексом повинна бути під час максимального тиску піхви на пеніс чоловіка: місіонерська поза з зімкнутими ногами