Як правильно підібрати спортивне харчування.

3-15-2018
Як правильно підібрати спортивне харчування.

Одним з найбільш энергозатрачиваемых і силових видів спорту є пауерліфтинг. Він включає в себе важку роботу із залізом, спрямовану не тільки на фізичний розвиток, але і на подолання ваговій навантаження різного ступеня тяжкості. Як і в багатьох інших видах спорту, невід’ємною частиною застави продуктивних результатів є вживання найважливіших елементів для побудови м’язової тканини, зокрема білків (протеїнів). Пауерліфтинг – дуже важкий вид спорту, отже, і енергії на нього витрачається велика кількість. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі protein.kiev.ua.
Тому спортсменові необхідно постійно поповнювати запас білкових елементів для нормального формування м’язів і їх продуктивного функціонування. Сироватковий протеїн – це протеїн, отриманий з молочної сироватки. Є найпопулярнішим серед спортсменів і випускається в трьох модифікаціях: концентрат, гідролізат і ізолят. Всі форми мають у своєму складі протеїн, але відрізняються способом отримання різного ступеня фільтрації. Самий чистий протеїн випускається у формі ізоляту, а менш чистий і містить деяку кількість лактози та жирів – концентрат.

Соєвий протеїн – це протеїни рослинного походження, володіє невисокою швидкістю засвоєння, низькою біологічною цінністю і небагатим різноманітністю амінокислот. М’ясний протеїн отримують з яловичого білка методом нанофільтрації з повним виключенням жиру і холестерину. Він значно дорожче сироваткового протеїну. Казеїновий протеїн – це білок, отриманий способом створожения молока. А якщо такі проблеми є, то краще вибрати ізолят або гідролізат сироваткового протеїну.