Малоефективні способи розкрутки

414

Неможливо отримати стабільний і надійний дохід з сайту, позиції якого не входять в то-10 пошукової видачі. Саме тому вебмастера всіляко срамятся сприяти підвищенню рейтингу, постійно розробляючи нові методи просування. Як правило, більшість таких методів є малоефективними, однак тут всі засоби хороші. Справа в тому, що професія оптимізатора невдячна і деколи доводиться використовувати речі, які на перший погляд позбавлені сенсу. Однак без експериментів тут не обійтися.

Малоефективні способи просування в основному складаються з дрібниць. Якщо їх застосовувати окремо, то можна лише злегка підвищити рейтинг сайту по низькочастотних запитах. Але якщо застосовувати такі методи в комплексі, то можна досягти цілком непоганих результатів. Саме такі способи, що дозволяють незначно впливати на процес просування будуть розглянуті в даній статті. Варто їх використовувати чи ні — вирішувати оптимізатору.

Dofollow блоги

Серед великої множини блогів у мережі є такі, які не закривають зовнішні посилання в коментарях до постів. Блогери називають такі ресурси dofollow блоги. В основному при створенні таких блогів вебмастера розраховують на більшу жвавість своїх читачів і постійне зростання унікального контенту. Для оптимізаторів дані ресурси становлять певний інтерес, адже з їх допомогою можна непогано підвищити посилальну масу і залучити цільовий трафік на просувний ресурс.

В даному разі просування виконується за рахунок того, що на dofollow блогах розміщуються осмислені коментарі з зазначенням зовнішньої посилання на сайт оптимізатора. Щоб модератор не видалив такий коментар або відгук, вкрай важливо використовувати змістовний текст, який буде дійсно корисна читачам. Модератор ні за що не видалить коментар, який буде цінним для відвідувачів. При цьому залишені посилання будуть перенаправляти частину трафіку на просувний ресурс.

Соціальні мережі

Просування в соціальних мережах також полягає в публікації коментарів і невеликих статей з вказанням зворотнього посилання. Розрахунок робиться на те, що частина тутешніх мешканців зацікавиться запропонованою інформацією, і перейде по посиланню. Необхідно розуміти, що пошукові системи практично не враховують такі посилання, тому важливо якомога активно працювати саме з аудиторією тієї чи іншої соціальної мережі. При використанні даного методу має сенс створення цілих спільнот в соціальних мережах. Тут можна розміщувати все нові огляди статей, новини та іншу інформацію з вказівкою посилання.

Всі вище представлені методи можуть лише незначно вплинути на процес просування, тому великі комерційні проекти зазвичай їх не використовують. Однак у випадку невеликого ресурсу цілком можна домогтися гарних результатів, використовуючи дані методи в комплексі з більш традиційними методами розкрутки.