Як правильно вибирати тютюн.

1-22-2019

Як правильно вибирати тютюн.

На думку відразу ж приходить всім знайома п’ятдесяти грамова упаковка Al Faker з дрібно нарізаним листям червоного кольору. Воно і зрозуміло, адже це один з найбільш популярних і доступних табаков на ринку, але давайте трохи абстрагуємося від цього образу і спробуємо розібратися, що ж таке тютюн для кальяну. Тютюн для кальяну – це нарізаний тютюновий лист з додаванням патоки (цукрового сиропу) або меду, приправлений різними ароматизаторами і гліцерином, деякі виробники додають харчові барвники. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі табак для кальяна купить киев.
Це досить загальне визначення для розуміння, так як у кожного тютюнового виробника свій засекречений рецепт приготування. Весь тютюн ділиться на три категорії фортеці: легкий, середній і міцний. Фортеця тютюну залежить від сорту листків, кількості в ньому нікотину та рецептури приготування. Основні тютюнові листи, що використовуються виробниками, це менш популярний і практично не використовується для приготування суміші для кальяну. Крім цього, на ринку існують бестабачные суміші і тютюн, приготовані з сигарного листа.
Що таке бестабачная суміш – це різновид кальянного тютюну, приготованого без використання тютюнового аркуша, наприклад компанія Chabacco випускає свій продукт на основі високоякісного китайського чайного листа, а компанія Soex на основі цукрового очерету з використанням натуральних ароматизаторів. На даний момент на ринку присутня величезна кількість виробників тютюну для кальяну, і щороку їх стає все більше і більше, і найчастіше далеко не вся продукція може порадувати своїм чудовим смаком.