Як розмістити оголошення два Andense пліч-о-пліч

258

Коли сайт або блог доходить до рівня коли його можна монетизувати, багато починають ствить на блозі різні рекламні оголошення. Однією з систем з якою багато працюють це Andensе. За правилами Andensе, на одній сторінці не може відображатися більше 3-x рекламних блоків. І ось тут треба добре подумати де розмістити ці блоки, що б потім вони приносили дохід.

Почнемо з розміщення банера Andense в сайдбарі. Відмінний спосіб отримати кліки і високий CTR. Якщо банер буде знаходитися в самому вгорі і на ньому буде крутитися релевантна реклама вашої тематики, то за кліками справа не заіржавіє. Бажано розміщувати банери розміром 300 x 250 і 336 x 280. І бажано що б на них крутилася медійна реклама, а не текстовий.

Для текстової реклами в сайдбарі дуже хороші показники дає розмір банера 120?600. Такий банер можна пускати покази і як текстової, так і медійний. Можна спробувати і формат 300?600. Взагалі можна між ними зробити ротацую і показувати дані банери через раз. A потім, у вашому Andense акаунті, припустимо через місяць подивитися який з форматів прино

звт потрібний результат в плані CTR, і залишити потрібний банер.

З сайдбаром розібралися, і підходимо до головної теми поста:

Як розмістити оголошення два Andense пліч-о-пліч

Взагалі розміщення банерів в тексті досить важка задача. Від правильного розміщення, а головне вірного, потрібних ділянках тексту залежить ваш зработок.

Як правило, багато радять ставити банер розміру 468 x 60 відразу під заголовком посту. Багато ставлять банер 728 x 90 між обзацами в тексті і бажано мультимедійний. Хоча зауважте, що багато хто ставлять даний банер в шапці блогу.

Ну і найпопулярніші банери в постах це 300 x 250. Їх дуже зручно ставити де завгодно і як завгодно. Але я помітив, що більше показників такі банери дають саме в кінці посту і саме коли оголошення йдуть пліч-о-пліч.

Для того, що б їх так поставити, вам треба прописати їх в пості наступним оброзом:
ad-code

ad-code

Ну, а взагалі для кожного сайту і кожного блогу, думаю треба самому знайти ту золоту середину. Але, що б знайти її вам доведеться поекспериментувати з розміщенням банерів.

А які розміри банерів ви використовуєте і де в тексті ви їх розміщуєте?