Як скачати відео з youtube.

3-4-2019

Як скачати відео з youtube.

Джерело проблеми, як не дивно, криється у самому сайті YouTube. На щастя, є множиство програм розроблених для обходу заборони на скачування. Програма називається Youtube Downloader HD і на момент написання статті останньою версією була Youtube Downloader HD v2. Тепер залишилося завантажити програму, встановити і випробувати в дії. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Матвей Северянин отзывы.
exe або відвідати сайт розробника та завантажити програму звідти, цілком можливо, що на момент прочитання статті вийшла нова версія програми з ще більш цікавими можливостями. Отже, викачуємо файл установки і запускаємо його. Далі прямуємо кроків установки, нічого не пропускаючи, інакше разом з програмою на ваш комп’ютер установяться ще парочка зовсім небажаних програм.
Приймаємо угода (встановлюємо галочку навпроти “I accept the agreement”) і знову тиснемо (Далі). Про це говорить черговий звіт аналітичної компанії Jon Peddie Research, в якому узагальнюються дані про кількість реалізованих GPU в четвертому. Вся інформація на сторінках сайту призначена тільки для особистого не комерційного використання, навчання, підвищення кваліфікації і не включає заклики до якихось дій.