Як відключити Adsense оголошення

171

Чи знаєте ви, що ви самі можете відключити Adsense оголошення які вам не подобаються? Дану опцію я сам перевірив на одному з моїх сайтів. Вся справа в тому, що іноді Adsense показує рекламу, яка не відповідає тематиці сайту. Звичайно можна зайти в свій обліковий запис Adsense і там почати «чистку» рекламодавців, але Google вирішив позбавити нас від цього і додав опцію відключення реклами на сайті всього лише наведіть мишкою на оголошення.

Відключаємо оголошення Adsense.

Отже, наведіть мишкою на оголошення адсенс, у нас з’явиться хрестик на сірому тлі. І як тільки на нього ми наведемо мишкою, нам буде запропоновано «Відключити оголошення».

Отключение рекламы Adsense

Аналогічно, якщо ви бачите графічне оголошення є хрестик у правому верхньому куті і при наведенні мишки на нього, від покаже «Не показувати це оголошення ще раз.»

Отключение рекламы

І коли ви вимкніть показ реклами, то отримаєте ось таке повідомлення:

Реклама Адсенс отключенаВідключення оголошення не видаляє рекламу з вашого сайту, але допоможе Google, більш доречна підбирати і показувати рекламу на вашому сайті і на основі ваших інтересів. Спробуйте, тим більше, що відключену рекламу завжди можна повернути.