Як ви заробляєте на вашому блозі?

445

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/06/20/make-money-at-your-blog/]
Багатьом з нас дуже подобається можливість заробити гроші в онлайні. Для цього багато створюють купу блогів, наповнюють з різним тематичним контентом, а потім додають в різні сервіси типу Блогуна, Сапи та іншого.

Взагалі є величезна кількість способів заробити в інтернеті. Звичайно ж можна заробляти і не маючи свій блог або сайт. Але якщо у вас є хороший блог, а не якийсь ГС зроблений на коліні, для того що б закинути його в Сапу і мати кілька рублів. На мій погляд для гарного блогу існує декілька способів заробітку, які не зіпсують блог, так само не перетворять блог в лінкопомийку.

І так моя модель заробітку для нормального якісного блога, складається з п’яти варіантів, які цілком реальні і кожен з вас може використовувати їх на своєму блозі.

1. Реклама. Найпоширеніший спосіб заробітку для блогера, це продаж місць під рекламу. Під рекламою я маю на увазі продаж банерів, але в розумних кількостях, щоб не робити з блогу новорічну ялинку.
Так само ще один хороший заробітку, це розміщення Google Adsense на вашому блозі.
Яким видом реклами ви заробляєте на своєму блозі?

2. Продукція. Ще один відмінний спосіб заробітку, це продаж власних продуктів. Якщо ви створюєте свої програми, або пишіть книгу, та не важливо що, головне це якісний товар. Ще як спосіб заробітку відноситься до продукції, можна віднести і продаж ваших послуг, будь то просування сайтів або дизайн або будь-яка інша сфера послуг.
А ви продаєте свої продукти або послуги? Якщо так, то що можете порадити тим, хто вирішив почати це робити.

3. Партнерські програми. Або простою мовою реферали. Як давно я писав пост під назвою Реферал хто він ?. Реферали це відмінний спосіб заробити на тих хто зареєструвався у системі по вашому посиланню/запрошення. За кожну дію вашого реферала, ви отримуєте свій відсоток.
А ви заробляєте на своїх рефералах?

4. Платні огляди. Ще один вид заробітку, коли якась фірма пропонує вам зробити огляд її товару. Багато блогери успішно використовують цей вид заробітку публікуючи на своїх блогах різні огляди сервісів і партнерів, а так само окремих продуктів. Іноді буває, що оплата за огляд якого-небудь товару оплачується або грошима, або самим товаром. Але тут вже все залежить від того як ви домовилися.
Чи Писали ви коли небудь платні огляди? Як віддаєте свій гонорар забирати, у вигляді продукції чи грошима? Чи рекомендуєте ви писати платні огляди на своєму блозі? Так чи ні і чому?

5. Спонсорські твіти. Так, не дивуйтеся, є і такий спосіб заробітку. Під спонсорськими твітами я не маю на увазі який-небудь сервіс реклами, який постить у вашій стрічці купу реклами. Спонсорські твіти підходять тим блогерам у яких велика кількість фоловерів, саме до таких людей звертаються різні компанії і рекламодавці, і за обговорений плату блогер постить твіт з рекламним текстом і посиланням. Як правило чим більше фоловерів тим і ціна такого твіту вище.
А коли ні будь зверталися з такою пропозицією? І погодилися б ви твітів рекламні посилання у себе в записі?

І так, ось я перерахував п’ять способів заробітку на блозі. З якими можна не погано заробити не влаштувавши на блозі смітник посилань.