Як вибрати акумулятори Samsung

12-8-2018

Как выбрать аккумуляторы Samsung
Смартфони серії Samsung Galaxy вважаються одними з кращих серед Android-пристроїв. Вони поєднують в собі витончений дизайн, потужне «залізо» і сучасний софт, а крім того, регулярно оновлюються – підтримка Samsung служить прикладом для наслідування серед всіх виробників смартфонів. Також продукти цієї лінійки можуть похвалитися довговічністю, чого не скажеш про батареї: в galaxy акумулятор – найслабша ланка, вже через 7-8 місяців він починає тримати заряд набагато гірше, а через рік-півтора його вже потрібно міняти, тому що користуватися стає неможливо.
Також хочемо вам порекомендувати аккумуляторы Samsung
Незалежно від виробників і моделей гаджетів, принцип роботи літій-іонного акумулятора залишається незмінним. Найважливіша характеристика – ємність, яка вимірюється в міліампер-годинах (мА*год). Чим більше значення ємності, тим теоретично довше галаксі акумулятори зможуть підтримувати працездатність гаджета. Правда, тут потрібно враховувати, що далеко не завжди виробником вказується реальне значення ємності, найчастіше мова йде про теоретичні цифрах, які не застосовні до реального використання. Щоб не попастися на такий рекламний трюк, купуйте продукцію тільки перевірених виробників.
Деякі сторонні виробники пропонують купати посилені, іноді навіть «подвійні» батареї. Мова йде про акумулятор, в яких значно збільшена ємність у порівнянні з оригіналом. Звичайно, кожен хоче поставити батарею, яка буде тримати в два рази довше, але не все так просто. По-перше, як вже говорилося вище, потрібно бути впевненим, що реальна ємність відповідає заявленій, а по-друге, посилені батареї майже завжди більше і товщі стандартних, тому комплектуються своєю задньою кришкою. Проста фізика: чим більше місткість, тим більше фізичні розміри батареї. Якщо вас продавець переконує в зворотному, не вірте – це очевидний обман.
Крім ємності, потрібно враховувати і походження акумулятора. Купити оригінальний аксесуар дуже складно, тому важливо не придбати підробку сумнівної якості, а зупинити вибір на сумісної брендової продукції сторонніх виробників, наприклад, гонконгської компанії Cameron Sino, чия продукція широко представлена в нашій країні, варто менше оригіналу, а по терміну служби і надійності нічим не поступається.