Як вибрати інтернет-маркетингу

11-1-2018

Как выбрать услуги интернет маркетинга
Часто, коли підприємець замислюється про те, де знайти підрядника, він шукає через знайомства. Це очевидний і правильний шлях, якщо знайомому надали послугу, якщо він залишився задоволений результатом, велика ймовірність, що і вам зроблять все правильно. А якщо «по сарафанке» ви не знайдете зацікавленого виконавця? Або з вашим проектом накосячат, таке теж може бути? Тоді ви запитайте у нашого спільного знайомого, у Гугла, і побачите масу пропозицій.
Також хочемо вам порекомендувати услуги интернет маркетинга Great Pro
Час, коли відгуками автоматично вірять, минуло. Сьогодні не вірять навіть скринам, якщо немає посилання на джерело. І це правильно, адже можна відправитися на першу-ліпшу біржу фріланса, де і знайти фахівців, які напишуть найкращі відгуки, красиво намалюють цікаві цифри, і немає проблеми в тому, щоб аккурантно вставити все це в кейси. Багато підрядники по створенню сайтів так і роблять. «Сірий» спосіб підвищити довіру аудиторії, який зараз вже не працює.
В обох випадках контекстологу, який любить свою роботу, дуже шкода «лити» трафік через «діряве відро». Уявляєте, потрібно зібрати семантику за темою, написати тисячі оголошень, залити в рекламний кабінет, стежити за всім цим ділом, вносити коригування… І при цьому знати, що на посадковій сторінці є помилки, які легко виправляються, але мовчати про це.
Чисто з нашого досвіду, абсолютно всі клієнти дуже педантично ставляться до того, що ми пишемо на їх кнопках в лендингах. Якщо на лендинге по утепленню квартир спеціальними вікнами написано: «Купити вікна» — швидше за все, мета проекту полягає в тому, щоб продати вікна. Якщо на такому ж лендинге написано: «Утеплити квартиру» — швидше за все, мета полягає в утепленні як можна більшої кількості квартир.
Звичайно, немає. Використовуючи наші поради ви навчитеся відсіювати виконавців і зустрінетеся з набагато меншою кількістю некомпетентних підрядників. Тим не менш, у нас є досвід, коли ми переробляли сайти, які клієнт замовив в іменитої студії, у якої є всі 3 пункти з нашої статті. Вірніше, ми не переробляли сайти, ми робили нові, т. к. там потрібно було переробляти все… Чому так? Ніхто не знає. У роботі з людьми взагалі всяке буває.