Як вибрати натуральну шубу

2-27-2019

Как выбрать натуральную шубу
Погортавши каталог шуб на Алиэкспресс, можна помітити що продаються такі ж шуби що і в наших звичайних магазинах, тільки в кілька разів дешевше.
Також хочемо вам порекомендувати здесь
Ні для кого не секрет, що в Китаї виробляється все, навіть італійські і французькі шуби та інші хутряні вироби. Є на будь-який смак, колір і гаманець, як кажуть, від штучного хутра до елітних натуральних норкових шкурок. В описі товару детально розписані характеристики, матеріал шуби, розміри, реальні фотографії та іноді навіть фотки фабрики на якій це все робиться, ніхто цього не приховує і вся інформація доступна покупцеві, також у хороших продавців можна зустріти відгуки покупців і зрозуміти все так як на фото.
Враховуючи що на Алиэкспресс не дуже зручний пошук і щось знайти іноді складно, то для зручності ми зробили список з усіх різновидів шуб, які можна купити на Алі, просто клікайте на посилання виділену червоним кольором і сторінка з потрібним каталогом шуб з Алиэкспресс відкриється в новому вікні.
Біляча шуба (Шуби з Білки) на Алиэкспресс: Fur Coat Squirrel.
Яку вибрати шубу, натуральну або штучну, це вже вирішувати Вам. Якщо потрібна саме натуральна, щоб відсіяти копії і підробки брендів, додатково в пошуку по товарах вводите слово “natural” або “genuine leather”, наприклад, щоб знайти натуральні шуби на Алиэкспресс, просто введіть у пошуку Алі Fur Coat Mink Natural або Fur Coat Mink Genuine Leather, хоча натуральність можна визначити просто подивившись на ціну (ну пов можуть ті, хто хоч приблизно орієнтується в цінах), також можете користуватись фільтром за параметрами який зазвичай знаходиться зліва від каталогу з товарами на Алиэкспресс.
Ще важливо підібрати свій розмір, адже продавці на Алиэкспресс використовують розмірні сітки в різних міжнародних стандартах, більш докладно як вибрати потрібний розмір одягу на Алиэкспресс. Загалом, рекомендуємо купувати ту шубку яка Вам подобається, перед тим як замовляти, обов’язково дивіться відгуки покупців під описом товару.
Порада – скористайтеся сортуванням за ціною, по рейтингу і за кількістю замовлень.
Що робити якщо шуба прийшла з браком або виявилася бракована. Що робити якщо прийшов не той розмір чи не той колір шуби. Що робити якщо прийшла зовсім не та шуба яку замовляли. Покупець завжди правий, навіть якщо не прав і адміністрація Алиэкспресс в більшості випадків на стороні покупця. Справа в тому, що це набагато дешевше ніж відправити шубу назад продавцю в Китай, так як пересилка шуби обійдеться Вам більше 20 $ (економіка Китаю побудована таким чином, що товар повинен експортуватися, а не імпортуватися, тому у китайців на відміну від нас – дешева пошта).