4 ключових компонента у веб-дизайні блогу.

486

В цьому пості розглянемо 4 ключові компоненти дизайну блогу чи сайту, які обов’язково повинні бути присутнім і бажано їх дотримуватися, для того що б не втратити відвідувачів прийшли на ваш блог. Давно відомо, що чим зручніше і легше навігація по блогу або сайту, тим більше відвідувач проведе часу на вашому дітище. Чим менше ваш блог або сайт рясніє як новорічна ялинка різними різнокольоровими банерами, а так само різними строкатими і не до місця вставленими різними не зрозумілими елементами, тим більш комфортніше на такій сторінці буде відчувати себе відвідувач.

Дуже важливо звертати на ці речі увагу! Звичайно ж ні хто не каже, що дизайн повинен бути звичайним білим аркушем, де чорним по білому написано. Ні, зовсім не так! Оригінальний дизайн, дуже приваблює відвідувачів, іноді сам контент сайту повне гівно, але що поробиш дизайн просто чудовий і радує очі, юзабіліті просто на висоті. Ось і є такі відвідувачі, які повертаються знову і знову на такий блог. Так само бувають і протилежні ситуації, коли сайт або блог просто комора знань і цікавих статей, але дизайн м’яко кажучи залишає бажати кращого. Запитаєте чому так?…

….Відповідь проста, в першому випадку власник блогу чи сайту, заплатив за хороший дизайн, а у другому випадку, швидше за все або немає грошей на дизайн, або ще не знайшов підходящий, а може просто забив на такий дизайн. Хочете приклад? Ось приклад:
Сталевий Бомж — дизайн не менш, контент, особисто для мене повне гівно (нічого особистого!)
Баблоруб (MasterX) — дизайн білий аркуш чорні літери дизайн який, контент просто супер.
Вловили різницю? Зрозуміли про що я тут пишу?

Ну а тепер плавно переходимо до самої теми поста 4 ключових компонента у веб-дизайні блогу.

Видатний дизайн це шлюб між наукою і мистецтвом.

1. Узгодженість.
Перший компонент якість веб-дизайн включає в себе, наскільки добре продумана кожна окрема сторона сайту, і як вона поєднується із загальним дизайном. Іншими словами, загальний вигляд, відчуття і функціональність сайту повинна бути єдиною. Один із способів добитися цього, використовуючи той же шрифт і колірну схему на кожній сторінці. Сайт, який використовує декілька різноманітних шрифтів і колірних схем збиває з пантелику і відволікає і може спровокувати відвідувача швидко піти з такого сайту.

2. Візуальна привабливість.
Як сайт виглядає інша важлива риса хорошого веб-дизайну. Зображення, графіка і додаткові колірні схеми всі ці способи, щоб звернутися до відвідувачів в ті критичні перші секунди їх участі на сайті. З точки зору бізнесу, єдиний спосіб перетворити ці цінних перших відвідувачів під час та і на довгий термін, це негайно звернути їх увагу та змусити їх витрачати більше часу на перегляд сайту. Це дуже важко досягти, якщо візуального впливу розробки, або немає або вона слабо продумана.

3. Простота навігації.
Ще однією важливою складовою успішного веб-дизайну, як легке переміщення по ньому як для людини так і для пошукових машин. Насправді, це відмінний приклад того, як невидиме за програмування сайту має вирішальне значення для загального успіху. Добре продуманий сайт буде структурований таким чином, що б бути інтуїтивним для всіх відвідувачів, незалежно від рівня їх онлайн або досвіду, освіти. Перший час відвідувачі сайту повинні мати можливість знайти саме те, що вони шукають, швидко і легко. Чітко позначена панель навігації і добре продумана організація інформації, що міститься на сайті, є важливим способів досягнення цього.

4. Якісного контенту.
Більшість відвідувачів приходять в інтернет для пошуку інформації. Забезпечення високої якості оригінального контенту є одним з кращих способів збільшити відвідуваність вашого сайту. По суті, зміст, яке було оптимізовано з цілеспрямованими ключовими словами, є одним з кращих способів привернути органічний ( не оплачені) пошуковий трафік на сайт. Великий веб-дизайн включає в себе цю частину головоломки безшовний в функціональності і естетичної привабливості сайту.

І скажіть мені, що я десь не правий???

З повагою, Raptor
Все про всіх

Читайте також:
На продаж 2 макета сайтів про кіно в Psd.
17 Firefox плагінів для веб-дизайнерів і розробників
Шаблони WordPress
Проектування дизайну блогу

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі