Як вивчити казахську мову

1-27-2019

Как выучить казахский язык
Слова Бігом – це вивчення казахської мови за унікальною методикою «неусвідомленого режиму сприйняття». Вона дозволяє в 5 – 10 разів прискорити запам’ятовування нових іноземних слів. √ Ефективність програм для вивчення іноземних мов підтверджують відгуки мовних шкіл і корпоративних користувачів. √ В основу авторської мемо – методики Слова Бігом покладено світовий досвід методик інтенсивного вивчення іноземних мов, які беруть свій початок з методу болгарського вченого Р. В Латвії на базі цієї програми була створена школа іноземних мов. * Невикористаний безкоштовний період буде втрачено, якщо ви виберіть підписку без пробного періоду.
Токож хочемо вам порекомендувати казахский язык
В Аудіо зробили авто перехід на наступну тему.
Виправлено помилки, додано правила підписки. Виправлено постійне поява екрану туториала, якщо його закривають за посиланням.
Виправлена помилка отримання матеріалів після входу на iPad (доведеться видалити/ поставити додаток, якщо якийсь модуль став недоступний, зверніться в підтримку). Інші виправлення підвищують стабільність роботи. Додано доступ за підпискою до всіх модулів.
Виправлення помилок і підвищення стабільності роботи.
Довгоочікувана версія 0:– Новий дизайн і навігація;– Безкоштовний модуль в розділах “Аудіо курс”, Аудіо розмовник”, “Фонетика” та “Граматика”;– Проста реєстрація;– Виправлені помилки і вилітання.
Оновлена робота програми в фонових режимах Аудиокурса і Діалогів, тепер користуватися цим матеріалом стало значно комфортніше.
В Аудіо зробили авто перехід на наступну тему. Ні в якому разі не завантажуйте.
Програма – просто відстій, скачала, спробувала, взагалі марна.
Але якщо хочеш видалити підписку, то більше ніяких кнопок немає. Ось така пастка, пішла серфити інтернет . Ні в якому разі не завантажуйте.
Програма – просто відстій, скачала, спробувала, взагалі марна.
Але якщо хочеш видалити підписку, то більше ніяких кнопок немає. Ось така пастка, пішла серфити інтернет . Причому ніхто не питає ти хочеш платити або ні. Замануха три дні безкоштовно, а потім автоматично рахунок виставляється. Причому ніхто не питає ти хочеш платити або ні. Замануха три дні безкоштовно, а потім автоматично рахунок виставляється.