Внутрішня оптимізація сайту

339

Внутрішня оптимізація сайту — початковий етап розкрутки сайту. До складу внутрішньої оптимізації сайту входить: перелінковка сторінок, вибір ключових слів, створення блоку з інформацією про ваш сайт, і інше.

В основному, внутрішню оптимізацію сайту можна здійснити, не заходячи на інші сайти, залишаючись на своєму. Винятком буде лише те, що при виборі ключових слів для сайту вам доведеться заходити на всім відомий сайт — Яндекс. Отже, для того, щоб здійснити вибір ключових слів вам також знадобиться програма — блокнот, щоб вписувати туди ці слова.

1. Перелінковка сторінок (також допоможе зростанню PR).

І дійсно, даний етап внутрішньої оптимізації сайту може допомогти зростанню PR, так як чим більше на сайті сторінок, що посилаються один на одного, тим більше і PR сайту. На різних перелінковка сайту здійснюється по різному. Так на uCoz, наприклад, є функція, яка показує схожі матеріали за допомогою тегів, тобто чим більше тегів у двох матеріалах збігається, тим вище стоїть цей матеріал у блоці «Схожі матеріали».

А на всім відомої CMS DLE (DataLife Engine) також є функція — схожі матеріали. Але на відміну від uCoz, на DataLife Engine показується випадковий матеріал з тієї ж категорії. Це зроблено для того, щоб сторінки з однієї і тієї ж категорії посилалися один на одного, тобто для збереження «типовості» посилань.

2. Вибір ключових слів — Яндекс в допомогу!

А причому тут всім відома пошукова система Яндекс? А ось причому… На Яндексі є чудовий сервіс «Підбір слів», який допоможе вам вибрати найбільш популярні пошукові запити, тобто ключові слова. Знаходиться цей сервіс в розділі Яндекс -> Директ -> Підбір слів, також можна просто перейти за цією адресою — wordstat.yandex.ru.

Після введення головного тематичного запиту, який ви вибрали в якості тематики вашого сайту, вам відкривається цілий список популярних ключових слів, які ви повинні будете виписати собі в блокнот. Далі потрібно буде написати статтю, в якій ви будете використовувати певне ключове слово. В середньому, в статті це ключове слово потрібно вжити приблизно до семи разів, але не менше трьох.

[adsense]

Справа в тому, що коли пошуковий робот індексує ваш сайт, він вибирає ту частину сторінки, в якій найбільше знаходиться ключових слів. Потім цю частину сторінки він автоматично виводить в якості короткого опису сторінки, яку буде шукати користувач. Також варто згадати, що всі ключові слова найкраще виділяти тегами strong і u — позначення даних тегів можна подивитися в інтернеті.

3. Створення блоку з інформацією про вашому сайті.

Для даного етапу вам знадобиться якийсь візуальний редактор, але тільки в тому випадку, якщо ви не розумієте мову html. Багато людей користуються редактором від uCoz. Цей редактор дуже зручний у використанні і не вимагає особливих навичок.

Отже, створюємо блок, пишемо в ньому короткий опис вашого сайту — близько двохсот символів, приблизно. Також використовуємо в цьому описі два або три ключових слів і позначаємо їх тегами strong і u.

P. S. Таким чином ми розібрали, що у внутрішню оптимізацію сайту входить три основних етапи:

  • перелінковка сторінок,
  • вибір ключових слів за допомогою Яндекса,
  • створення блоку з інформацією про вашому сайті.
  • [adsense]